Jak dbać o usta zimą?

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Jak dbać o usta zimą?

Postprzez monetka » 06 Lut 2014, 21:55

Czy Wy też macie taki problem zimą, że Wasze usta są suche, popękane i wiecznie podrażnione? Próbowałam już różnych pomadek ochronnych, kremów, wazeliny i nic nie pomaga, przez noc trochę się podgoją a w ciągu dnia znowu to samo. Macie na to jakiś sprawdzony sposób?
monetka

Re: Jak dbać o usta zimą?

Postprzez Irenka » 09 Lut 2014, 12:22

Stosuje pomadki ochronne i to zazwyczaj pomaga, a jak nie to sięgam po wazelinę do ust albo zwykły krem nivea. Może popytaj w aptece o jakieś nawilżające pomadki?
Irenka

Postprzez rita » 10 Lut 2014, 13:37

Zimą nie powinno się używać kosmetyków nawilżających tylko natłuszczających, zwłaszcza na mrozie. Możesz używać kremów natłuszczających, ale proponuję zapytać się w aptece o jakąś pomadkę, jest wygodniejsza w użyciu
Awatar użytkownika
rita

Postprzez sybilka34 » 10 Lut 2014, 13:47

ja raczej nie mam tego problemu, ale może dlatego właśnie że nie wyjdę z domu jak je czymś nie posmaruje. Zazwyczaj wybieram pomadki ochronne właśnie, wazelina się nie sprawdza u mnie zupełnie, z tymże jak kupuję pomadkę to w 90% przypadków robię to w aptece. Teraz mam taką http://www.gal.com.pl/produkty/kosmetyki/pomadka-ochronna-z-olejem-wiesiolka.html bardzo fajna, delikatnie natłuszcza. Cena nawet korzystniejsza od tych drogeryjnych.
sybilka34

Postprzez wika » 12 Lut 2014, 17:00

Zgadzam się, iż pomadki w takim przypadku są dużo skuteczniejsze, czasem ciężej dostępne lecz warto jest ich poszukać i kupić na zapas.
tablojd.pl
wika

Postprzez Specjalista Aspazji » 05 Gru 2014, 18:31

Ochronę daje pomadka do ust z woskiem i tłuszczami potrzebnymi do pielęgnacji - zapobiegają one wysuszaniu. Najlepsze to te, które zawierają aloes, wosk pszczeli, witaminy A i E, pantenol oraz filtry UV. Należy je stosować kilka razy dziennie. Szybką ulgę spierzchniętym ustom daje zaciśnięcie w nich plasterka pomarańczy. Również miodem możesz smarować usta.
Awatar użytkownika
Specjalista Aspazji

Postprzez Arina » 17 Lis 2015, 16:48

Ja mam w tej chwili wiśniową z nivea. Klasyczna, fajna - odżywia, a jednocześnie daje ładny, czerwony kolorek. Bardzo ją lubię:)
Awatar użytkownika
Arina

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość