jak dbać o skórę wokół oczu ?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

jak dbać o skórę wokół oczu ?

Postprzez tufka » 19 Wrz 2018, 16:40

Moje Kochane jak dbacie na co dzień o skórę wokół oczu ? Nie mogę sobie z tym do końca poradzić, trdycyjne kremy nawilżające, których używam do twarzy też sobie nie radzą. Okolica jest często mocno zaczerwieniona, pojawiają się też już pierwsze drobne zmarszczki.
tufka

Re: jak dbać o skórę wokół oczu ?

Postprzez dankalol » 19 Wrz 2018, 16:53

wiesz co kup sobie jakiś dobry krem przeznaczony typowo do pielęgnacji skóry wokół oczu. Tylko patrz na skład, im bardziej naturalny tym lepiej. Nie radzę kupować kosmetyków w drogeriach ich skład z reguły pozostawia wiele do życzenia.
dankalol

Postprzez zuzkazz25 » 20 Wrz 2018, 07:32

Popieram przedmówczynię. W drogeriach przeznaczone są specjalne kremy właśnie do pielęgnacji skóry w okół oczu. Najlepiej zapytać ekspedientki i poprosić żeby coś doradziła. Ja dodatkowo muszę kupować kosmetyki maskujące moje cienie pod oczami ;/
Zabawki dla dzieci https://malesmyki.pl
zuzkazz25

Postprzez dusia » 20 Wrz 2018, 23:28

dankalol ma rację, dobry krem na pewno dużo tu pomoże. Im bardziej naturalny skład tym lepiej. Ja osobiście polecam produkty włoskiej firmy Eldan Cosmetics. Są w 100% naturalne i nie dość, że są bardzo skuteczne to jeszcze w pełni bezpieczne dla każdego typu skóry. Krem pod oczy też mają :)
dusia

Postprzez tufka » 24 Wrz 2018, 09:56

ooo dusia a mogłabyś mi podać nazwę tego kremu ? Nie chcę kupować w ciemno a jakbym miała onkretną nazwę to na pewno łatwiej byłoby mi ten krem znalezc :) Używasz go ? Jeśli tak prosze też o info na tamet jego działania :)
tufka

Postprzez dusia » 24 Wrz 2018, 10:13

tufka no pewnie to ECTA Eye Contour Cream. Przeznaczony do pielęgnacji skóry wokół oczu, dla cery dojrzałej. W składzie ma m.in wyciąg z chabra, masło shea czy olej z ogórecznika. Nawilża, chroni i widocznie zmniejsza obrzęki.
dusia

Postprzez Piankowa » 26 Wrz 2018, 11:20

Ja do całej twarzy używam tylko kosmetyki naturalne. Polecam spróbować i sprawdzić efekty.
Piankowa

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości