JAH LOVE Tattoo Studio opinie

JAH LOVE Tattoo Studio opinie

Postprzez madzia09 » 18 Mar 2018, 20:16

Cześć! Od jakiegoś czas zastanawiam się nad zrobieniem sobie tatuażu na łydce. Mieszkam w Wawie, oglądam fanpejdże róznych salonów i moją uwagę najbardziej przykuło Jah Love Tattoo Studio. Czy korzystaliśccie z ich usług? Jak oceniacie? Kogo z ekipy polecacie? Chciałabym zrobić sobie portret, kto się w tych klimatach u nich specjalizuje?
madzia09

Re: JAH LOVE Tattoo Studio opinie

Postprzez promykslonca » 21 Mar 2018, 23:05

Znam ten salon- to topowa miejscówka w Wawie ;) Same oczekiwanie na wolny termin zajmuje dobre kilka miesięcy... Więc kolejki mają spore, a to dobrze świadczy- chętnych do robienia tam sobie tatuazu jest wielu.
promykslonca

Postprzez julka » 30 Mar 2018, 22:14

W Jah Love dziarałam się na początku roku u Kingi- wykonuje piękne tatuaże watercolor, to zdecydowanie moje klimaty. Efekt świetny, fajny dokładny kontur, żywe soczyste kolory- w sam raz na wiosnę! Ja akurat na termin długo nie czekałam, ale tylko dlatego, że Kinga z końcem zeszłego roku dolaczyla do Jah Love, wiec nie miala jeszcze pełnego terminarza.
julka

Postprzez majakorczynska » 03 Kwi 2018, 22:23

Jesli chodzi o portrety to Henio jest specjalistą w tym temacie. Jego prace, zresztą jak prace pozostałych tatuazystów, sa niesamowicie dokładne, wyglądają niemal jak żywe. A z ciekawości, jaki portret chcesz mieć wykonany? To w sumie fajny pomysł na wzor ;)
majakorczynska

Postprzez rihanna » 04 Kwi 2018, 09:58

w jah love portrety robi również Michał. No i Adolf myślę, że poradzi sobie z kazdym wzorem, chociaż do niego pewnie są spore kolejki. Najlepiej zobacz sobie ich galerię na facebooku i na tej podstawie wybierz tatuażystę. Powodzenia!
rihanna

Postprzez kalinowska » 09 Sie 2018, 08:34

Ooo w Warszawie jak chcesz to genialne studio jest na ulicy Strumykowej - Iroink Polecam na sto procent. Świetnie podchodzą do projektów, mają mega pomysły, a jak zobaczysz portfolio to serio genialni są
kalinowska

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości