Idealny pomysł na prezent !

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Idealny pomysł na prezent !

Postprzez wielolatka » 04 Lis 2018, 11:47

Uniwersalne prezenty nigdy nie były dla mnie. Każdy może kupić perfumy dla faceta, wino czy biżuterię. U mnie staram się jednak mocno kategoryzować (choć brzmi to brzydko) osoby. Jeśli ktoś jest praktyczny inaczej spojrzy na drona i na odwrót, gdy kupi się mebel.

Co do samych kategorii, to chociażby elektronika (rozrywka) czy moda i strefa beauty. Dobrą podpowiedzią będą kategorie z AliExpress http://s.click.aliexpress.com/e/sNBFJrt - tutaj są rozpisane od A do Z, więc łatwiej potem podjąć decyzję.
wielolatka

Postprzez aleks454 » 06 Lis 2018, 13:09

Idealnym prezentem dla dziecka będzie interesująca go zabawka. Ja ostatnio zamawiałam dla dziecka zabawki ze strony https://4toys.pl/wozki-spacerowe tutaj macie duży wybór i całkiem dobre ceny. Często są też promocje więc warto przeglądać tą stronę. Oprócz zabawek na stronie można zakupić wózki spacerowe czy foteliki. Zachęcam do obejrzenia strony.
aleks454

Postprzez Zouzi.pl » 07 Lis 2018, 10:51

Wszystko zależy dla kogo ma być to prezent, natomiast moim zdaniem bardzo fajnym pomysłem będzie galanteria skórzana i portfel lub torebka, nie sądzicie? Akurat tak się składa, że szeroki wybór znajdziecie u nas, chętnie doradzimy :)
Zouzi.pl

Postprzez herbaciana » 08 Lis 2018, 14:31

Ostatnio szukałam pomysłu na idealny prezent dla męża i trafiłam na bardzo nietypowy prezent :D Znalazłam prawie dwulitrowy termos na piwo. Mąż był zdziwiony, że coś takiego istnieje, ale prezent bardzo mu się spodobał. Sam termos jest trwały i nie przecieka, więc z czystym sumieniem mogę go dalej polecać, szczególnie przed świętami :D
herbaciana

Postprzez ObuwieMarcello.pl » 09 Lis 2018, 08:59

Wszystko zależy od tego jaki budżet chcemy przeznaczyć na prezent oraz dla kogo ma być, moim zdaniem ciekawa opcja jest zarówno galanteria skórzana jak i obuwie-w przypadku mężczyzny doskonale się sprawdzi, szeroki wybór oraz niższe ceny znajdziecie u nas, zapraszamy :)
ObuwieMarcello.pl

Postprzez Uber25 » 12 Lis 2018, 18:26

Jeśli chodzi o prezent to w przypadku gdy solenizant ma dzieci lub jest dzieckiem to można dać takie coś https://smartkidbelt.com/pl/ Pasy idealnie zastępują fotelik dziecięcy i nie zajmują tyle miejsca. Ja taki dostałem i moje dziecko jest zachwycone bo cieżko znosi fotelik bo czuje się ograniczone :D
Uber25

Poprzednia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości