Idealny pomysł na prezent !

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Idealny pomysł na prezent !

Postprzez Pemodelan » 11 Lip 2018, 09:04

Witam Wszystkich na forum :) Jasne, ze wszystko zależy od tego dla kogo ma być to prezent, aczkolwiek warto postawić na coś oryginalnego co będzie zarazem praktyczne. Może kilka zabiegów holistycznych w studiu Zdrowego Ciała? Warto zerknąć na Pemodelan.pl
Pemodelan- zabiegi holistyczne Warszawa.
Pemodelan

Postprzez domatorka » 11 Lip 2018, 09:56

A mi się marzy temperówka do warzyw elektryczna. Często robię domówki i nudne krojenie warzyw mnie doprowadza do szału. Ten sprzęt ułatwiłby mi życie :D Jestem perfekcjonistką, a ta maszyna robi idealne plasterki. To coś dla mnie, może na urodziny sama sobie sprawię :D
domatorka

Postprzez sanqi » 11 Lip 2018, 11:58

Jak szukasz prezentu dla niego, to polecam bransoletki męskie z grawerem.
sanqi

Postprzez wonder-woman-94 » 12 Lip 2018, 08:06

A ja myślę, że najlepszy prezent to taki, który przywołuje wspomnienia. Moja babcia uwielbia perfumy Pani Walewska, bo kojarzą jej się z pierwszymi randkami. Kupuję je dla niej na każdą okazję tutaj: https://perfumeriawiki.pl/Marka_PANI-WALEWSKA_m107_s0.html. Zawsze ją cieszą, może u Waszych babć też się sprawdzi :)
wonder-woman-94

Postprzez rozrywkowa » 12 Lip 2018, 12:29

Jeżeli obdarowywana osoba jest miłośnikiem gier, fajnym pomysłem na prezent jest gra dobble. To fajna forma spędzania czasu zarówno dla dorosłych i dzieci. Rozgrywkom towarzyszy dużo śmiechu i emocji. Na prawdę warto!
rozrywkowa

Postprzez Nuty-zapachowe.pl » 18 Lip 2018, 08:04

Co prawda to zależy od tego dla kogo ma być to prezent, natomiast tak czy inaczej moim zdaniem warto brać pod uwagę markowe perfumy, co o tym sądzicie? Akurat tak się składa, że teraz u nas znajdziecie kilka ciekawych promocji i rabatów na wybrane marki perfum :)
Nuty-zapachowe.pl

Poprzednia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości