Idealny pomysł na prezent !

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Idealny pomysł na prezent !

Postprzez donna » 23 Paź 2017, 11:25

To zależy dla kogo. Ja zwykle z różnych okazji kupuję gry, albo książki, bo mam w domu zapalonych graczy ;)
donna

Postprzez dolores » 23 Paź 2017, 15:04

Co prawda wszystko zależy od okazji, ale uwielbiam obdarowywać znajomych i rodzinę biżuterią. Dla kobiet - kolczyki i łańcuszki z oryginalną zawieszką, a dla mężczyzn spinki do mankietów i zegarki. Ostatnio mój brat kończył 18 lat i dostał ode mnie zegarek Emporio Armani, który wypatrzyłam w promocji na czaszegarkow.pl. Jest to dokładnie ten model jak na zdjęciu. Zegarki damskie też mają fajne na tej stronie, często można znaleźć np. Michaela Korsa przecenionego nawet o połowę. A tak się składa, że ja jestem mistrzynią w wyszukiwaniu promocji.

Image
Awatar użytkownika
dolores

Miejscowość: Będzin

Postprzez dankalol » 29 Paź 2017, 11:29

Myślę, że zawsze trafionym prezentem będzie praktyczny i stylowy sprzęt do domu czy mieszkania. Na przykład małe agd do kuchni albo urządzenie do łazienki. Co sądzisz na przykład o takich sokowirówkach http://www.eldom.eu/sklep/kategoria/sokowirowki? Na tej stronie znajdziesz wiele innych pomysłów na prezent.
dankalol

Postprzez Lagenko » 02 Lis 2017, 12:31

Pewnie, że wszystko zależy od okazji oraz od tego dla kogo ma być to prezent, natomiast polecam postawić na coś co się przyda i sprawdzi jak chociażby zestaw kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Co o tym sądzicie?
Lagenko

Postprzez dora » 03 Lis 2017, 14:59

Idealny prezent to taki który będzie praktyczny. ;)
dora

Postprzez centu » 06 Lis 2017, 12:01

Karnet do klubu fitness, czy coś w tym rodzaju to prezent który chętnie bym sama dostała :D
centu

Postprzez jaro83 » 08 Lis 2017, 09:48

Doskonałym dodatkiem do salonu jak i prezentem dla każdego, który nie tylko upiększy nasze wnętrze ale również jest bardzo przydatne to poduszki dekoracyjne. W sklepie w którym ja je kupiłem http://cuscinoatelier.pl/jest bardzo duży wybór a poduszki są super jakości.
jaro83

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości