idealne miejsce na wesele

Ślub, wesele, chrzciny, urodziny, uroczystości, imprezy, itd.,

idealne miejsce na wesele

Postprzez ewek87 » 16 Cze 2017, 16:25

Zastanawiam się nad lokalizacją mojego wymarzonego wesela...Nie wiem czy wybrać większy hotel czy jakiś mniejszy ale patrząc na to że będę miała max 80 osób to pewnie bardziej kameralny by sie przydał. Obowiązkowo bliskośc natury i dostęp do SPA w tym basen, sauna itp. Znalazłam kilka ale najbliższy sercu jest mi http://www.villabohema.pl. co o tym myślicie? a może macie jakies inne propozycje?
ewek87

Re: idealne miejsce na wesele

Postprzez dankalol » 22 Cze 2017, 06:14

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu więc warto zdecydować się na wyjątkową oprawę. Jeśli nadal szukasz to sprawdź sobie koniecznie ofertę Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich http://www.rezydencjahotel.pl/pl/wesela/oferta-weselna/oferta-weselna. Moja znajoma była tam jakiś czas temu na weselu i zachwyca się do tej pory piękną salą, pyszną kuchnią i przede wszystkim magicznym ogrodem :) Młodzi brali w nim także ślub cywilny :) Gdybym nie była już mężatką na pewno zdecydowałabym się na zorganizowanie wesela właśnie tam.
dankalol

Postprzez ewelinka » 16 Lip 2017, 17:26

Byłam tydzień temu na weselu w Krakowie w sali Best Western Premier. Jeżeli kiedykolwiek miałabym brać ślub to właśnie tam. Przepiękna klimatyczna sala taka typowo weselna. Do tego duża- wesele było na 200 osób a i tak sporo miejsca bez gniecenia się jak to często bywa na weselach.
ewelinka

Postprzez MateuszZZ » 18 Lip 2017, 15:58

Nie ma chyba idealnego miejsca na wesele. Niestety obecnie wszystkim rządzi cena...
Szczęśliwy człowiek, marzyciel w Zawsze Zdrowie, miłośnik aloesu do picia i oczyszczania organizmu z toksyn.
MateuszZZ

Miejscowość: Chojnice

Postprzez amiqa » 19 Lip 2017, 10:42

Jeżeli mało gości to postawiłabym na coś mniejszego, bo na większej przestrzeni to wszystko zginie i nie będzie dobrze wyglądało.
amiqa

Postprzez kejti83 » 27 Lip 2017, 06:35

Jeśli chodzi o fajne miejsca na wesele to popatrz sobie na Pałac Domaniowski. Przepiękne miejsce. I na ślub w plenerze, i na samo wesele. Bardzo eleganckie i stylowe.
kejti83

Postprzez migotka89 » 21 Sie 2017, 10:56

Każdy ma jakies swoje wymarzone miejsce na wesele :) My mielismy nasze w sali bankietowej Venge w łodzi :)
migotka89

Następna

Wróć do Uroczystości, imprezy, życie towarzyskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość