idealne miejsce na wesele

Ślub, wesele, chrzciny, urodziny, uroczystości, imprezy, itd.,

Re: idealne miejsce na wesele

Postprzez lokopa » 23 Paź 2018, 09:41

Mistrzowie organizacji, totalna klasa w osadzie Augustów! Miejsce idealne na wszelkie imprezy, zwłaszcza wesela. Cudowny parkiet do tańczenia, pięknie wypolerowany, bardzo smaczne jedzenie, sporo zostało po weselu ale wszystko dostaliśmy do domu. A goście wypoczęli po imprezie w luksusowych pokojach.
lokopa

Postprzez BeatkaGrochola » 24 Paź 2018, 12:16

Dla mnie idealne wesele to w jakimś pałacyku! Świetny klimat, który zagwarantuje niezapomniane wrażenia u wszystkich gości odwiedzających takie wydarzenie, myślę, że jak najbardziej warto takie miejsce zarezerwować. Organizacja wesel to nie lada wyzwanie, dlatego też należy pamietać o uwczesnym przygotowaniu bez którego nie będzie możliwe właściwe zaplanowanie wszystkiego.
BeatkaGrochola

Postprzez jojko90 » 27 Paź 2018, 13:36

ojj wesele to musi być huczne.Ja to uwielbiam wesela, swoje to zrobiłam na bogato, jeszcze pamiętam,że atrakcji to mnóstwo załatwiłam, ozdoby na stół jak girlandy, czy świece, albo serpentyny i balony kupiłam na promocji w sklepie http://godanparty.pl To wszystko się rewelacyjnie wkomponowało :) Goście byli zachwyceni
jojko90

Postprzez Jowita89 » 29 Paź 2018, 15:53

Znaleźć właściwe sale weselne to graniczy po prostu z cudem. Z narzeczonym męczymy się już od dwóch miesięcy. Przed rozpoczęciem organizacji nie zdawałam sobie sprawy ile z tym jest roboty, podziwiam ludzi którzy się tym normalnie zajmują.
Jowita89

Postprzez KotinaPaw » 30 Paź 2018, 13:53

Wesele to magiczny czas dla każdej kobiet, dlatego też należy się do tego absolutnie przyłożyć, tak aby całość ze sobą współgrała, a goście byli zadowoleni z wizyty na naszej uroczystości. Pokaz fajerwerków na weselu to jedno z najlepszych rozwiązań jakie można zrealizować i mam nadzieje, że moim gościom się spodoba tak jak mi podoba się ta wizja.
KotinaPaw

Postprzez lusia » 04 Lis 2018, 15:31

Bardzo fajną opcją są na przykład noclegi oświęcim. Na miejscu znajdziecie restaurację podającą pyszne dania, a także pokoje gościnne. Myślę, że zorganizowanie wesela w takim miejscu jest bardzo dobrym pomysłem.
lusia

Postprzez bajecznadaria » 05 Lis 2018, 13:08

Miejsce dobrane odpowiednio pod wesele powinno być przede wszystkich przestrzenne i schludne, tak aby goście mogli się po nim swobodnie przemieszczać i żeby było miejsce na zabawy. Wynajmowany DJ na wesele także musi mieć miejsce by się rozłożyć i prowadzić swoje zabawy, dlatego też są to kwestie ważne przy wyborze sali.
bajecznadaria

PoprzedniaNastępna

Wróć do Uroczystości, imprezy, życie towarzyskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości