Hybrydy - samemu czy u kosmetyczki?

Manicure, pedicure, tipsy, odżywki do paznokci.

Re: Hybrydy - samemu czy u kosmetyczki?

Postprzez kiniakk » 04 Lip 2018, 19:21

No pewnie, że samemu! Po co przepłacać, jak robienia sobie hybryd można się szybko nauczyć. Pierwsze próby są może bardziej koślawe niż ładne, ale jak tak po 5 razie umiałam już sobie porządnie ogarnąć pazury. Kup sobie w hurtowni https://activeshop.com.pl/ lampę ledową i próbuj. Taka lampa kosztuje u nich grosze, a jak zajrzysz do outletu to możesz nawet wyhaczyć coś jeszcze taniej :) Przy okazji - mają też dobre lakiery.
kiniakk

Postprzez patrycjas » 17 Lip 2018, 14:41

Sama bym nie umiała zrobić, nawet zwykłym lakierem nie umiem malować paznokci :D dlatego ja na hybrydę chodzę do kosmetyczki
patrycjas

Postprzez olamola » 21 Lip 2018, 21:28

zdecydowanie ta druga opcja. Nie powiem, bo na początku też próbowałam robić je samodzielnie ale tylko zniszczyłam sobie i tak delikatną płytkę paznokcia. Teraz chodzę regularnie do wrocławskiego salonu COCO-TIME i mam bardzo zadbane pazurki :) Ceny takich zabiegów wcale niesą wysokie dlatego myślę, że warto sobie na taki zabieg pozwolić raz na jakiś czas :)
olamola

Postprzez galaretka » 01 Paź 2018, 07:11

Ja chodzę do kosmetyczki, bardziej jej ufam :) wiem że się na tym zna, umie piękne wzory wyczarować i ma dobre produkty. Ostatnio fajne mi zrobiła z użyciem tego semilaca Extend 5 w 1 :) bardzo długo mi się trzymał na paznokciach i kolor mi się też niesamowicie podobał
galaretka

Postprzez Nova89 » 12 Paź 2018, 14:21

Ja robię od około roku sama :) Początki były trudne, ale trochę potrenowałam i teraz jest super. Lubię hybrydy z tego sklepu Novmed.com.pl Miałam też te tańsze z różnych marek, ale to był dramat, jak chcecie robić same to polecam znane marki.
Nova89

Postprzez Gruszeczka » 15 Paź 2018, 08:15

Jeśli potrafisz to robić i masz dobre hybrydowe lakiery do paznokci śmiało możesz spróbować ;)
Gruszeczka

Postprzez Pekinka » 02 Lis 2018, 12:05

Jeśli umiemy poprawnie nakładać lakiery hybrydowe oczywiście, że lepiej to robić samemu, przede wszystkim ze względu na oszczędności.
Pekinka

Poprzednia

Wróć do Paznokcie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości