Hybrydy - samemu czy u kosmetyczki?

Manicure, pedicure, tipsy, odżywki do paznokci.

Re: Hybrydy - samemu czy u kosmetyczki?

Postprzez Beja01 » 17 Maj 2018, 15:58

ja raz tylko robiłam w salonie i było ok. Teraz robię sama w domu i trzyma mi się ponad dwa tygodnie.
Beja01

Postprzez Domka » 18 Maj 2018, 16:28

Ja sama nie robię sobie hybrydy w domu, bo wiem że źle zrobię i będzie brzydko wygladać. Wolę iść do salonu na paznokcie hybrydowe Warszawa bo to jeden z moich ulubionych miejsc gdzie zawsze wychodzę z tamtąd zadowolona. Kosmetyczka która robi paznokcie jest profesjonalistką. Paznokcie są super. Ktoś też chodzi do tego salonu ?
Domka

Postprzez kiniaminia » 21 Maj 2018, 12:40

Próbowałam sama robić hybrydy, ale strasznie długo się schodzi, a w salonie mają wszystkie modne kolory ze Słowianki i jeszcze fajne wzorki potrafią wyczarować, więc wolę pójść raz na 3 tygodnie do swojej stylistki ;)
kiniaminia

Postprzez Revital.org.pl » 25 Maj 2018, 08:16

Witam Wszystkich bardzo serdecznie na forum :) Akurat jeżeli chodzi o pielęgnację paznokcie i wszelkie zabiegi z nimi związane, to polecam zdecydowanie wybrać się do dobrego salonu kosmetycznego czy studia urody gdzie zabieg zostanie wykonany profesjonalnie i jakość powiedzmy hybryd, faktycznie będzie na wysokim poziomie :) Samodzielnie może nam się to po prostu nie udać.
Revital.org.pl

Postprzez klamka » 27 Maj 2018, 14:01

Ja jestem zdania, że lepiej udać się do profesjonalisty i mieć pewność, że takie hybrydy będą założone poprawnie. Jeśli jesteście z Wrocławia bądź okolic, to polecam wam salon urody http://abdesign.wroc.pl/salon-urody/ . Świetne podejście do klienta, bogata oferta, a cennik bardzo atrakcyjny. Jestem pewna, że spodoba wam się to miejsce.
klamka

Postprzez renatka766 » 25 Cze 2018, 14:56

Moim zdaniem o wiele lepiej jest u kosmetyczki, ale w pewnym czasie jeśli nie mamy za wiele pieniędzy robi się to uciążliwe, gdyż dobre hybrydy u kosmetyczki kosztują około 50-100 zł ;) W skali roku robi się już niezła sumka. Jeśli więc mamy tylko chęci i trochę wolnego czasu można też próbować samemu. Na stronie https://www.wapteka.pl/manicure-i-pedicure,224.html kupić można w dobrej cenie kosmetyki do manicure i pedicure i rozpocząć naukę. Może na początku nie będzie zbyt prosto, ale za jakiś czas uświadomimy sobie ile pieniążków zostaje w portfelu. A w dodatku można też robić koleżankom pazurki za dodatkową opłatę ;)
renatka766

Postprzez damianolejj » 02 Lip 2018, 20:31

Żele dużo lepsze!!!!!!!!!!!!!!! :shock:
damianolejj

PoprzedniaNastępna

Wróć do Paznokcie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości