Henna na brwi i rzęsy?

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Henna na brwi i rzęsy?

Postprzez pani.ola » 21 Sie 2018, 06:12

Kiedys stosowałam takie zabiegi ale uznałam ze to strata czasu i kasy żeby tak co miesiąc latać do kosmetyczki. Postawiłam na rzęsy 2d i był to strzał w dzisiątkę. Efekt jest bardzo naturalny, a jednak rzęsy są podkręslone, nie muszę ich tuszować i co najważniejsze tracic czas na wizyty u kosmetyczki.
pani.ola

Postprzez dankalol » 10 Wrz 2018, 05:55

Od jakiegoś czasu zamiast henny na rzęsy chodze po prostu na ich lifting i laminowanie :) Jeśli chodzi o brwi to zdecydowałam się na makijaż permanentny bo na henne musiałam chodzić niemal co 2 tygodnie :) a tak mam już to z głowy :) Jeśli chodzi o dobrą linergistkę to w stolicy w mojej ocenie najlepsza jest Dominika Kossakowska z salonu Jest Pięknie ( ulica Wilcza ). Warto zerknąc sobie na zdjęcia jej dotychczasowych prac, które zamieszcza na swoim fanpage na facebooku :)
dankalol

Postprzez agnieszka55 » 12 Lis 2018, 15:59

Dla mnie robienie henny to trochę strata czasu. Wolę coś bardziej trwałego. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad makijażem permanentnym. Najbardziej odpowiada mi technika hybrydowa. Czytałam o niej na https://www.permanentny.com/makijaz-permanentny-brwi-metoda-hybrydowa Bardzo chciałabym budzić się rano i nie myśleć o tym, że muszę jeszcze zrobić makijaż.
agnieszka55

Postprzez evelajna » 08 Sty 2019, 18:48

Ja również polecam wam Dominikę z salonu Jest Pięknie . Doświadczona, dokładna, rzetelna a przy tym bardzo sympatyczna :) Świetnie potrafi dobrać metodę wykonania, a cieniowanie w jej wykonaniu wygląda bardzo naturalnie .
evelajna

Postprzez dusia » 29 Mar 2019, 20:10

henna na brwi - okej. Na rzesy próbowałam tylko raz ale to totalnie nie dla mnie. Dużo lepiej jest zainwestować w dobrej jakości tusz do rzęs :) Chociaż słowo inwestycja też nie jest tu trafne bo ja płacę tylko 20 zł za royal volume z EVELINE ( kupuje go w rossmanie). Chwila tuszowania i już mam mocno pogrubione, podkręcone i mocno czarne rzęsy :) I żadna profesjonalna stylizacja nie jest już potrzebna.

Image
dusia

Postprzez fiona45 » 19 Kwi 2019, 21:08

Mi się marzy ale laminowanie brwi warszawa , słyszałam o tym zabiegu dużo i myślę nad nim poważnie. Taki zabieg myślę ,że sprawdziłby się doskonale pod wieloma względami. Wiele osób szuka ciekawych i tanich metod na piękny wygląd.
fiona45

Postprzez estes » 15 Cze 2019, 11:20

Sama henny bym nie robiła, uważam, że w tej kwestii warto wybrać się do kosmetyczki. Może https://www.bodybar.com.pl/ ?
Słyszałam, że pracują tam przemiłe Panie, a usługi są w atrakcyjnych cenach. Każda z nas zasługuje na to by poczuć się piękną, dlatego nie warto rezygnować z siebie :)
estes

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości