Gdzie na fitness w Krakowie ?

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Gdzie na fitness w Krakowie ?

Postprzez korneliaj » 23 Lis 2017, 22:29

Hej dziewczyny !Może doradzicie mi gdzie najlepiej wybrać sie na fitness?:) Chcę zacząć chodzic i nie bardzo wiem na co się zdecydować. Chcę aby była tam kameralna atmosfera , nie było tłoku jak to w niektórych miejscach abym mogła swobodnie poćwiczyć. Koleżanka słyszała że otworzyli nowy Klub fitness http://www.vitalityboutique.pl/i że maja super sprzecik ... Może ktoraś z Was była tam ? Poradźcie mi :)
korneliaj

Re: Gdzie na fitness w Krakowie ?

Postprzez Herbia_pl » 26 Lis 2017, 11:15

Najlepiej jeżeli w tym temacie wypowiedzą się Użytkowniczki z Krakowa i okolic, które znają tamtejsze luby fitness z ciekawym programem zajęć oraz sprzętem :)
Herbia_pl

Postprzez jolajolka » 27 Kwi 2018, 07:58

studio treningu personalnego KrakówApogee profesjonalni trenerzy i widoczne efekty a przecież o to chodzi
jolajolka

Postprzez BucikSklep.pl » 25 Cze 2018, 10:23

Podobnie jak Przedmówcy, także uważam że w Krakowie nie będzie problemu z tym aby znaleźć fajne, ciekawe i do tego również nie drogie miejsce na fitness. Może napisz skąd dokładnie jesteś, jaka dzielnica wchodzi w grę i wtedy poszukamy :)
BucikSklep.pl

Postprzez Tysia » 06 Lip 2018, 10:28

W sumie rzeczywiście nie brakuje takich miejsc w większych miastach. Zasadniczo trudno wybrać coś najbardziej odpowiedniego. ;)
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości