Gdzie kupujesz kosmetyki?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Gdzie kupujesz kosmetyki?

Postprzez iwonra » 09 Mar 2016, 09:38

Witajcie,
gdzie zamawiacie kosmetyki?
Kupuję zawsze ich spore ilości, dlatego chciałam się dowiedzieć by co nieco oszczędzić.. :D
Zamawiam głównie szminki, plastry veet do twarzy, odżywki i maski do włosów oraz spore ilości lakierów do paznokci. Jeśli znacie jakąś możliwe tanią drogerią będę wdzięczna na za informacje! :)
iwonra

Re: Gdzie kupujesz kosmetyki?

Postprzez gabbi » 09 Mar 2016, 10:13

Głównie Allegro, lub targi kosmetyczne w Wa-wie ostatnio sporo kupiłam ceny oczywiście dużo lepsze, teraz wybieram się na kolejne mają być na Pradzyńskiego (Wa-wa, Wola).
stomatologia - gabinet
gabbi

Postprzez Cyjanka » 17 Mar 2016, 09:19

Ja przeważnie w Rossmanie i w drogeriach. Boję się kupować tych na allegro...
Czasami od koleżanek np. z Oriflame albo Avon czy FM
Awatar użytkownika
Cyjanka

Postprzez rita » 13 Kwi 2016, 21:25

Ja różnie. Jeśli nie zależy mi na czasie to szukam w internecie jakichś promocji. Na ogół jednak kupuję w drogerii albo w aptece, w zależności od dostępności. Mam skórę alergiczną dlatego muszę stosować kosmetyki http://www.mixa.pl/ , a takie małe sklepiki osiedlowe czasami mają braki
Awatar użytkownika
rita

Postprzez Sylwianaa » 14 Maj 2016, 11:52

Ja czasami zamawiam w sklepach interentowych, ale tylko takich sprawdzonych. Ostatnio szukałam dobrego antyperspirantu i trafiłam na http://magvita.pl/dezodoranty-/206-dezo ... -75ml.html dezodorant magnezowy. Czy któras z Was uzywa i może cos wiecej o nim powiedzieć? Czytała, że jest bardzo skuteczny i bardzo wydajny. I ze nie plami ubrań.
Sylwianaa

Postprzez czekoladowa » 25 Maj 2016, 14:45

w superpharm na dobrych promocjach :)
czekoladowa

Postprzez gosiaj » 27 Maj 2016, 14:20

Czasem kupuję kosmetyki, a czasem robię sama. Jest sporo sklepów, gdzie można kupić półprodukty i zrobić samemu np. balsam do ust. Fajna zabawa i satysfakcja!
Potrzebujesz wykonać raport bezpieczeństwa kosmetyku? Wykonamy go dla Ciebie!
gosiaj

Miejscowość: Warszawa

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości