Gdzie kupujesz kosmetyki?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Gdzie kupujesz kosmetyki?

Postprzez rasty » 08 Mar 2018, 11:08

Często zamawiam kosmetyki swederm, bardzo lubię krem steamcream, sama formuła jest bardzo ciekawa i dobrze się wchłania, dowiedziałam się też że jest ręcznie robiony przy pomocy pary wodnej, na moją cerę działa wyśmienicie, kupuję zazwyczaj dwa opakowania albo więcej bo powyżej 50 zł w ich sklepie jest transport gratis https://naturmedicin.pl/produkt/pump-100ml/
rasty

Postprzez Magnavita.pl » 14 Mar 2018, 09:58

Jeżeli chodzi o mnie to najczęściej kupuję kosmetyki w drogeriach, sklepach internetowych gdzie wybór jest największy, a dwa to także kwestia ceny kosmetyki można kupić znacznie taniej. Zerknijcie do nas :)
Magnavita.pl

Postprzez śmieszkaa » 06 Kwi 2018, 13:52

ja to jak chcę naprawdę dobro jakościowy kosmetyk czy też bardziej krem kupić to idę do apteki. Tam mają specjalistyczne kosmetyki, które mają najlepszą skutecznosć. Nawet mojej mamie ostatnio kupilam Remescar na worki i cienie pod oczami. Teraz wygląda zdecydowanie młodziej
śmieszkaa

Postprzez lusia » 20 Kwi 2018, 07:03

Ja z reguły kupuję kosmetyki w internecie bo wybór jest największy. Ostatnio trafiłam w sieci na maseczki w płachcie - znacie? Bardzo mi się spodobała taka forma - czytałam też o tym, że dzięki temu kawałkowi bawełny składniki są lepiej przyswajane przez skórę. Co o tym myślicie?
lusia

Postprzez Beauty-vital.pl » 23 Kwi 2018, 07:40

Ja podobnie jak Przedmówcy, również zamawiam kosmetyki w dobrych sklepach internetowych do których mam zaufanie. Na plus niższe ceny i szeroki wybór, asortyment.
Beauty-vital.pl

Postprzez emera » 27 Kwi 2018, 14:55

Najczęściej w Rossmannie, bo to drogeria najbliżej mnie. Drugi w kolejności jest internet, w tym moje ulubione Drogeria Natura i Zrób Sobie Krem. Z takich kosmetyków do rytuałów domowych to polecam produkty Organique - kupuję tam nawet rzeczy na prezenty, bo są naprawdę fajne i do tego w przyzwoitych cenach.
emera

Postprzez Cysia » 12 Maj 2018, 06:38

Ja z reguły kupuję kosmetyki w internecie bo mieszkam w małej miejscowości i wybór takich produktów jest niewielki. Poza tym w internecie bardzo często ceny są niższe i można zaoszczędzić. Obecnie poszukuję dobrego płynu do higieny intymnej - lekarz zalecił mi używanie takiego produktu na co dzień. Duży wybór widziałam tutaj, wejdź i sprawdź: https://allegro.pl/kategoria/kapiel-i-prysznic-higiena-intymna-93054 ale nie wiem, na co się zdecydować. Możecie mi doradzić?
Cysia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości