Gdzie kupujesz kosmetyki?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Gdzie kupujesz kosmetyki?

Postprzez molly » 27 Wrz 2017, 13:37

Tak, ja mam swoje ulubione kosmetyki, są w pełni naturalne http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ , idealnie pielęgnują skórę i nie uczulają bo nie zawierają żadnej chemii ani sztucznych wypełniaczy
molly

Postprzez Lagenko » 04 Paź 2017, 11:46

Ja polecam zerknąć także na nasza stronę Lagenko, gdzie znajdziecie szeroki wybór kosmetyków z naturalnym kolagenem, w razie pytań służymy pomocą na forum.
Lagenko

Postprzez justi » 03 Lis 2017, 18:26

W różnych drogeriach kupuję kosmetyki i to najczęściej na promocjach, ostatnio kupiłam bardzo dobry płyn micelarny bielendy dwufazowy do demakijażu, usuwa makijaż i to bez podrażniającego skórę pocierania
justi

Postprzez Herbia_pl » 10 Lis 2017, 12:41

Ja również najczęściej wybieram dobre sklepy internetowe, co do których mam pewność iż tamtejsze kosmetyki mają w 100% naturalny i pewny skład. Do tego dochodzi tez niższa cena.
Herbia_pl

Postprzez szkarłat » 13 Lis 2017, 13:02

Ja kupuję ze Zrób Sobie Krem (oleje i kwasy do samodzielnego rozrabiania), do tego kremy i mleczko oczyszczające Sylveco w drogerii Natura, bo tam jest najtaniej. Czasem też Hebe i Rossmann, jak są jakieś promocje, jakieś antyperspiranty, żele do kąpieli czy oliwki dla dzieci do ciała. Nie staram się kupować z wielu rozmaitych źródeł, żebym nie zapomniała, co gdzie kupuję, bo łatwo się w tym można pogubić.
Awatar użytkownika
szkarłat

Miejscowość: Łódź

Postprzez Oleksandra » 17 Lis 2017, 09:39

Ja to różnie ostatnio często zamawiałam kosmetyki z https://www.naturativ.pl/ . Mam teraz hopla na punkcie kosmetyków naturalnych. Ale też nie jestem jakąś fanatyczką naturalnych rzeczy. Często kupuję kosmetyki z różnych źródeł. Zależy gdzie aktualnie jestem i gdzie mam najbliżej oraz co potrzebuję. Nie raz mi się zdarzyło kupić żele pod prysznic czy mleczko do demakijażu z lidla ich firma chyba nazywa się cien czy jakoś tak. Ale teraz zauważyłam, że zamawianie jest bardzo wygodną sprawą. Po pierwsze jak już się zamawia to kupuje się na zapas. Po drugie w internecie jednak jest taniej. Po trzecie wygodne jest to, że dostaje się tam gdzie chce. A co kosmetyków naturalnych zauważyłam, że bardzo dobrze działają na cerę. Odkąd je stosuję nic mi nie wyskoczyło, cera jest lśniąca i odżywiona. Nie wiem czy to przez te kosmetyki czy mam taki okres, ale wszystko zbiegło się w tym czasie. Może faktycznie kosmetyki naturalne są zdrowsze dla naszego organizmu i on tak pokazuje, że mu jest dobrze.
Oleksandra

Postprzez Lilay.pl » 19 Lis 2017, 09:51

Zdecydowanie dobre i godne zaufania sklepy internetowe, zerknijcie do nas gdzie każda z Was znajdzie dobre kosmetyki w niższej cenie :) W razie pytań służymy swoją pomocą.
Lilay.pl

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości