Gdzie kupujesz kosmetyki?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Gdzie kupujesz kosmetyki?

Postprzez śmieszkaa » 28 Sie 2018, 11:51

Przeważnie staram się kupować kosmetyki w aptece, bo tam wiem że dostanę specjalistyczny krem, czy kosmetyk który mi pomoże na moje problemy. Tak też było ostatnio jak chciała sobie coś kupić na moje cienie pod oczami. To tam pani farmaceutka od razu mi poleciła zakup kremu Remescar https://remescar.pl/
śmieszkaa

Postprzez Nina123 » 31 Sie 2018, 10:19

Polecam zastosować produkty od zdrowienaplus.com, szybkie efekty i niska cena!
Nina123

Postprzez Domka » 07 Wrz 2018, 08:30

Ja robię wszystkie zakupy w sieci, także te kosmetyczne. Moje cudne kremy i maseczki kupuję w sklepie internetowym firmy Calluna Medica. Natrafiłam na nie przypadkiem, przetestowałam, a teraz świata poza nimi nie widzę. Są to kosmetyki całkowicie naturalne, a jak wiadomo mniej znaczy więcej.
Domka

Postprzez lusia » 09 Wrz 2018, 16:25

Tak naprawdę wszystko można kupić w internecie. Bardzo często można kupić taniej i bez stania w kolejkach. Jeśli chodzi o kosmetyki to polecam rzucić okiem na kosmetyki z korei. Znacie te produkty? Moim zdaniem są warte uwagi.
lusia

Postprzez rasty » 10 Wrz 2018, 14:22

często kupuję w aptece :), tam najłatwiej kupć dobre jakościowo kosmetyki i też można w niezłych cenach znaleźć, hit tego lata to ten żel https://www.doz.pl/apteka/p131452-Botam ... jny_200_ml na przesuszoną skórę po opalaniu najlepszy, super łagodzi a na doz można kupić bardzo przystepnej cenie
rasty

Postprzez tulipa » 12 Wrz 2018, 13:04

Ja sobie szczególnie upodobałam ostatnio internetową drogerię Triny. Zaczęło się od kupienia części prezentu dla siostry, a tylko tam mieli produkty, które chciała dostać. Potem zaczęłam tam uzupełniać braki w swoich kremach, bo mam wyjątkowo wrażliwą skórę i nie mogę nakładać byle kremów. Muszą być naturalne, a takich w 100% nie ma w drogeriach stacjonarnych. I tak zostałam, teraz kupuję głównie tam.
Awatar użytkownika
tulipa

Postprzez molly » 14 Wrz 2018, 09:08

Najczęściej kupuję kosmetyki w internetowych drogeriach, bardzo lubię polskie marki naturalnych kosmetyków bo są naprawdę świetne, tu https://www.ekodrogeria.pl/blog/news/polska-firma-polskie-kosmetyki-polskie-surowce-only-bio-i-only-eco możecie się o nich dowiedzieć więcej
molly

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości