Gdzie kupujecie ubrania?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez julka » 25 Wrz 2017, 21:47

Hm, w sumie nie mam jakiejś ulubionej marki- po prostu wybieram to, co wpadnie mi w oko i ma sensowną cenę. W tej drugiej kwestii- często zdaję się na serwis kuponiarnia.pl ;) Jeśli mam okazję kupić coś taniej to czemu nie skorzystać, a na kuponiarni właśnie jest masa info na temat aktualnych rabatów.
julka

Postprzez ewelinka » 26 Wrz 2017, 05:07

U mnie to różnie z tym bywa. Czasem kupuję po prostu w galerii, ale ostatnio szukam czegoś lepszego jakościowo. Znalazlam bardzo fajny sklep.niedawno, nazywa.się Hexe. Zamawialam u nich piękną sukienkę :)
ewelinka

Postprzez betula36 » 04 Paź 2017, 16:20

A ja robię zakupy w sklepie internetowym, który oferuje odzież dla puszystych , bo noszę rozmiar 42 i zawsze trudno mi było znaleźć coś fajnego. A tam mają wiele ciekawych fasonów, no i oczywiście duży wybór rozmiarów aż do 62. Ceny są fajne i można naprawdę ładnie się ubrać.
betula36

Postprzez Unlapin_pl » 11 Paź 2017, 10:01

Znając swój rozmiar odzieży oraz obuwia, można bez problemu zdecydować się na zakup w sklepie internetowym i co za tym idzie- wiele rzeczy kupić taniej, to moim zdaniem bardzo duża wygoda.
Unlapin_pl

Postprzez dankalol » 27 Paź 2017, 08:13

ja podobnie jak julka moje smyki ubieram w 5.10.15. Nie dość, że ceny niskie to jeszcze jakoś super. No i lubię to, że ubrania zawsze są modne. moja młoda dama chętnie je nosi a nie powiedziałabym że założy wszystko co jej podpowiem. Ma juz swój gust i sama zawsze ciągnie mnie w galerii do tego sklepu :)
dankalol

Postprzez KjakKornik » 30 Paź 2017, 15:54

Najczęściej to przez internet, bo jest to dla mnie o wiele prostsze i szybsze. Od siebie mogę polecić ten serwis http://garniturukrawca.pl/, bo wiem, że wiele osób się tam ubiera. Całkiem spoko ceny, no i nie można narzekać na brak wyboru - mnóstwo materiałów w naprawdę fajnej jakości!
Zapraszam Was na moją stronę.
Awatar użytkownika
KjakKornik

Postprzez Lagenko » 02 Lis 2017, 12:28

Jeżeli mam pewność co do danego rozmiaru to również skłaniam się ku opcji zakupów online pod kątem odzieży czy obuwia. Jest to na pewno wygodne i jak do tej pory nie zawiodłam się co do jakości.
Lagenko

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości