Gdzie kupujecie ubrania?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez ameliiamarc » 14 Lis 2018, 09:17

Ja ostatnio tylko i bezapelacyjnie kupuję odzież hurtowo. Hurtowania odzieży daję możliwość zakupu odzieży jeszcze taniej niż w sklepie. Kupując z koleżankami dzielimy się również kosztami przesyłki. Po co wydawać więcej i tracić czas np. w sklepach w galerii skoro można kupować jak w sklepie internetowym z dostawą do domu. Śmiało mogę polecić każdemu.
ameliiamarc

Postprzez MimiKlub » 14 Lis 2018, 10:05

Jeśli chodzi o ubrania to kupuję głównie w internecie w sprawdzonych sklepach. Mam kilka swoich ulubionych na przykład buty on line biorę tutaj https://www.czasnabuty.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Nie było żadnych problemów z dostawą czy jakością obuwia także śmiało polecam.
MimiKlub

Postprzez fitnessika » 21 Lis 2018, 09:39

Ja zazwyczaj kupuję w Internecie. Przekonałam się do tego,bo jest o wiele sprawniej i szybciej, mogę wszystko na spokojnie poprzeglądać. Ostatnio dzięki koleżance odkryłam kody rabatowe do jednego ze swoich ulubionych sklepów https://kuplio.pl/kupony/bonprix więc teraz już w ogóle jestem zwolenniczką robienia zakupów przez Internet. a Wy? Gdzie robicie zakupy i jak oszczędzacie?
fitnessika

Postprzez NiebieskiDiament.pl » 21 Lis 2018, 15:50

Witam Wszystkich na forum :) Ja podobnie, zarówno odzież jak i kosmetyki zamawiam w dobrych sklepach internetowych i jeszcze się nie zawiodłam, zawsze szeroki wybór i zdecydowanie niższe ceny.
NiebieskiDiament.pl

Postprzez husteren » 27 Lis 2018, 22:51

WEdług mnie ubrania najwygodniej kupować przez internet, w sklepach takich jak Merg.pl, gdzie jest duży wybór ubrań:
Image
Ceny są atrakcyjne, wybór duży - to zdecydowanie wygodniejsze niż zakupy w sklepach stacjonarnych :)
husteren

Postprzez Merg.pl » 28 Lis 2018, 08:28

To fakt odnośnie sklepów internetowych, są dużo tańsze niż zakupy w tradycyjnych sklepach, oczywiście teraz z okazji nadchodzących świąt możemy znaleźć szereg rabatów i promocji, tak jak u nas na Merg, o czym świadczą pozytywne opinie, zapraszamy :)
Merg.pl

Postprzez dama pik » 03 Gru 2018, 11:17

Ja już jakiś czas temu przekonałam się do sklepów internetowych, choć z początku byłam nieufna, bo bałam się, że ubrania będą za duże/za małe. Na szczęście wielu sprzedawców podaje tabele z rozmiarami i wymiarami, więc jestem o to spokojna. Najbardziej lubię stronę https://brandenburgonline.pl/ z eleganckimi, damskimi ciuszkami w przystępnej cenie. Śledzę na bieżąco, bo asortyment będzie się napewno powiększać.
dama pik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości