Gdzie kupujecie ubrania?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez wiola438 » 18 Wrz 2018, 18:25

Niestety tanie ubrania zaraz się niszczą :( Stawia na znane marki, sprawdzone i świetne jakościowo ubrania, które można nosić, prać i nic się z nimi nie dzieje. Upatrzyłam sobie ostatnio bluzkę https://provocativ.pl/pl/p/Koszula-DSHE ... Flowers/69 - kilka rzeczy już mam z tego sklepu i nie żałuje żadnej złotówki
wiola438

Postprzez Pemodelan.pl » 19 Wrz 2018, 11:09

Akurat w kwestii kupna odzieży to zdecydowanie polecam dobre sklep internetowe gdzie wybór jest chyba największy, plus do tego teraz jesienią można natrafić na szereg ciekawych rabatów i promocji, w tym również na obuwie :)
Pemodelan.pl

Postprzez weronero » 20 Wrz 2018, 16:47

Zależy gdzie jest jakaś fajna promocja. Czasami kupuje w sklepach stacjonarnie, czasami w internecie. Nawet dziś znalazłam promocje na stronie 5.10.15. , ponieważ mają urodziny, dali -50% na kolekcje jesienno-zimową. Według mnie to świetna promocja, można ubrać dziecko, za fajne pieniądze na całą jesień i zimę. Jeżeli aktualnie kompletujecie garderobę to warto kupić.
weronero

Postprzez Finezjaq323 » 23 Wrz 2018, 16:05

Ja ostatnio też coraz częściej kupuję ubrania online, w takich sklepach jak np ten ten - https://dolcevita-boutique.pl/wyprzedaz/ Asortyment mają fajny, a kupując online ma się szersze spojrzenie, więcej ciekawych rzeczy można nabyć i też nie rzadko w lepszej cenie po prostu ;)
Finezjaq323

Postprzez Devil93 » 23 Wrz 2018, 17:26

O, kochane zauważyłem, że poruszyliście nasz ulubiony temat :). Po głębszym namyśle nie mogę wam wskazać żadnego ulubionego sklepu czy marki, ponieważ kupuję w przeróżnych miejscach tam gdzie mi coś wpadnie w oko. Często tez eksperymentuje z markami i aktualnie mam na widelcu Modne Ubrania Kelly. Czy już je zamawiałyście? Może podzielicie się ze mną opiniami, spostrzeżeniami i polecicie inne miejsca które warto odwiedzić?
Devil93

Postprzez majka01 » 25 Wrz 2018, 14:55

Ja ostatnio znalazłam ten sklep https://sklep.motiveandmore.pl/pol_m_Su ... e-191.html i już złozyłam pierwsze zamówienie. Mają bardzo ładne sukienki, a szczególnie też te płaszczyki mi się podobają. Trzeba nowy kupić na tę okropną jesień!
majka01

Postprzez Andre36 » 25 Wrz 2018, 22:43

Uniformy dla konsyliarzy to niemożliwie ważna rzecz. Skoro wyszukujesz tego gatunku asortymentu to MyScrubs jest znakomitym zbiorem. Bluzy medyczne to w tym zakładzie ogromnie popularny artykuł. Wybierz najlepsze towary w najlepszej cenie. Wszystko do zakupu w sklepie.
Andre36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości