Gdzie kupujecie ubrania?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Postprzez dzieciaczkowa » 17 Kwi 2018, 15:53

Ja przez długi czas szukałam sklepu, w którym będę mogła kupić sukienki Mayoral - firmy, którą bardzo lubi moja córka. Często mają korzystne promocje, więc często robię tam zakupy.
dzieciaczkowa

Postprzez Finezjaq323 » 27 Kwi 2018, 14:27

Jak lubicie ubierać się elegancko lub po prostu zmuszeni jesteście do tego wykonywanym zawodem to podrzucam Wam link do tego sklepu: https://amsustore.com/ Fakt, ich ubrania nie są najtańsze, ale za jakość i wygląd tych ciuszków naprawdę warto... Ja pracuję w recepcji, więc mój wizerunek to wizytówka firmy - biała koszula to podstawa.
Finezjaq323

Postprzez pani.ola » 30 Kwi 2018, 22:08

Ubrania zazwyczaj kupuje w sklepach internetowych, stawiam na polskie marki. Zakupy przez internet zdarzają sie bardzo często, nie lubie chodzic po sklepach i marnować tyle czasu. Wole usiąść wygodnie na kanapie z laptpem i poprzeglądac sklepy internetowe czy portale. Lubie podążac za aktualnymi trendami, dlatego ostatnio czytuję https://zegarkiimoda.pl/ Interesuje sie znanymi markami, także to coś dla mnie.
pani.ola

Postprzez BucikSklep.pl » 02 Maj 2018, 07:35

Akurat sklepy internetowe i zakup tam odzieży to bardzo dobra opcja na to aby zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze, tym bardziej że teraz wiosną można spotkać cały szereg wielu ciekawych rabatów na odzież oraz obuwie. Zerknijcie koniecznie na BucikSklep :)
BucikSklep.pl

Postprzez śmieszkaa » 09 Maj 2018, 06:06

Często kupuję online. Tak jest najwygodniej. Zawsze można odesłać. A do tego w sieci można trafić na prawdziwe perełki. Na przykład butik Aeterie. Mają w ofercie produkty, których raczej nie znajdziemy w pierwszym lepszym sklepie. W Aeterie mają projekty z najlepszych dostępnych materiałów i wykonaniem, którego mogą pozazdrościć inne marki. Światowa klasa i szyk, a do tego w bardzo dobrej cenie.
śmieszkaa

Postprzez Andre36 » 11 Maj 2018, 11:08

Ubrania dla pielegniarek to bardzo ważna sprawa. Jeżeli wyszukujesz tego typu towaru to MyScrubs.eu jest kapitalnym sklepem. Kitle sanitarne to w tym portalu niebywale atrakcyjny artykuł. Zakup najtrafniejsze towary w najlepszej kwocie. Produkty dostępne w MyScrubs. Najlepszy producent odzieży medycznej.
Andre36

Postprzez karolina kruk » 11 Maj 2018, 14:11

Najczęściej w galeriach handlowych :)
karolina kruk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości