gdy kosmetyki nie pomagają

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: gdy kosmetyki nie pomagają

Postprzez gosiaj » 15 Lut 2016, 12:52

Trzeba działać kompleksowo, czyli wdrożyć odpowiednią dietę - pić dużo wody, jak najmniej słonego i słodyczy. Do tego wprowadzić ćwiczenia kilka razy w tygodniu i wykonywać regularne masaże. Niestety nie tak łatwo pozbyć się cellulitu:( Pocieszenie jest takie, że prawie każda z nas się z nim boryka...
Potrzebujesz wykonać raport bezpieczeństwa kosmetyku? Wykonamy go dla Ciebie!
gosiaj

Miejscowość: Warszawa

Postprzez hasia » 02 Cze 2016, 01:19

Może zadbaj o dietę, o oczyszczenie organizmu, wątroby.. ? :)

Zajrzyj tutaj: wątroba objawy
hasia

Postprzez ana8 » 16 Cze 2016, 11:12

Obecnie ginekologia estetyczna staje się coraz bardziej popularna. Ja długo się wahałam, ale w końcu zdecydowałam się na zabieg, miała wykonaną plastykę warg sromowych i... jestem bardzo zadowolona z efektów. Taki zabieg nie jest skomplikowany, trzeba trochę pocierpieć, ale ból jest do zniesienia, natomiast komfort życia intymnego naprawdę się poprawia. Jakby któraś z Was szukała pomocy w tym zakresie, mogę polecić medicover z Warszawy, mają profesjonalne podejście do pacjenta i potrafią doradzić najlepsze rozwiązanie.
ana8

Postprzez kekele » 07 Lip 2016, 21:57

Czasami jest to kwestia zmiany diety a czasami warto poddać się pewnym zabiegom medycyny estetycznej- zrób rozeznanie, wybierz się na konsultację :) tylko upewnij się że poddajesz się takim profesjonalistom jak np. Medicover.
kekele

Postprzez Tysia » 01 Sie 2016, 11:42

Zdecydowanie dobrze jest dokonać takiego oczyszczenia organizmu. ;)
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez Sylwianaa » 29 Gru 2016, 14:00

No własnie może masaż limfatyczny? Ja korzystałam kilka razy w Klinice Piękna, która prowadzi Joanna Gęsicka z tego zabiegu i bardzo mi pomógł w walce z cellulitem. Do tego jeszcze jakieś dobre kremy i dieta i sukces gwarantowany :) Niestety ta walka trochę trwa ale warto działać :)
Sylwianaa

Postprzez tereska » 03 Lip 2017, 10:40

Pozbycie się cellulitu nie jest takie łatwe. Tak naprawdę to dobrze byłoby zmienić dietę, zacząć uprawiać sport. Do tego dobry kosmetyk antycellulitowy i codzienny masaż skóry. Ale chyba i tak jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się cellulitu są zabiegi w profesjonalnym gabinecie, np. zabieg Dermapen http://new-life.com.pl/zabiegi/medycyna ... /dermapen/ .
tereska

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości