gdy kosmetyki nie pomagają

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: gdy kosmetyki nie pomagają

Postprzez AtelierMlodosci.pl » 15 Sty 2018, 11:00

Gdy kosmetyki nie pomagają, warto sięgnąć także po dobre i skuteczne zabiegi pielęgnacyjne, ich szeroki wybór i pełen profesjonalizm znajdziecie w naszym AtelierMlodosci, zapraszamy :) To jedyna takie miejsce w Krakowie :)
AtelierMlodosci.pl

Postprzez śmieszkaa » 17 Sty 2018, 21:07

gdy kosmetyki nie pomagają to może warto wybrać się do specjalistycznej kliniki która pomoże nam zwalczyć lub pozbyć się naszych problemów? Ja znam http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/ która pomoże nam zwalczyć wszystkie nasze problemy, także nie ma co sie zastanawiać! Ja nie powiem z czym miałam problem, ale teraz w ogóle nie muszę czuć wstydu jak się rozbieram :D
śmieszkaa

Postprzez KolagenColway_com » 24 Sty 2018, 11:18

Specjalistyczna i dobra klinika to oczywiście jedna sprawa, a drugą jest jednak odpowiedni dobór kosmetyków do rodzaju cery jaki posiadamy. W szczególności polecam bazować na tych naturalnych z dodatkiem kolagenu.
KolagenColway_com

Postprzez mucha » 17 Lut 2018, 16:10

Wiadomo że kosmetyki nie podziałają na wszystko... zreszta one służą raczej pielegnacji, a jak jest już klopot to sorrry ale trzeba mu zapobiec a nie pielegnowac. Ja na suche stopy chodzilam tutaj do podologa http://satin.pl/zabiegi-podologiczne/sucha-skora-stop/ Nie było szans żeby samemu pozbyc sie tematu, bo zwyczajnie kremy czy tez maści nie chciały się wchłaniac. Potrzebne byly specjalistyczne preparaty dostosowane do schorzenia
mucha

Postprzez molly » 22 Lut 2018, 11:35

Gdy kosmetyki nie pomagają to trzeba iść na konsultację w Klinice Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm w Józefowie , nie ma opcji żeby nie znaleźli sposobu na każdy urodowy problem z jakim się zmagasz :)
molly

Postprzez Magnavita.pl » 14 Mar 2018, 10:00

Poniekąd racja, jeżeli wszystkie dotychczasowe kosmetyki zawiodły, warto udać się po pomoc do dermatologa lub odwiedzić studiu urody gdzie otrzymamy kilka porad dotyczących pielęgnacji naszej cery.
Magnavita.pl

Postprzez dusia » 21 Mar 2018, 18:01

dlatego uważam, że warto inwestować tylko w dobrej jakości naturalne kosmetyki. Czasem gdy te nie wystarczaja warto wybrac się do profesjonalnego salonu kosmetycznego na zabiegi pielęgnacyjne. Ja sama regularnie chodzę do wrocławskiego COCO-TIME https://cocotime.versum.com/. Świetne miejsce, bardzo szeroka oferta na zabiegi, korzystne ceny i miła atmosfera.
dusia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości