Fitness - jak się odżywiać

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Fitness - jak się odżywiać

Postprzez tori » 14 Wrz 2017, 15:05

Dieta musi być odpowiednio dobrana do ćwiczeń. Każdy trener to powie.
tori

Postprzez luccy » 25 Wrz 2017, 16:33

To po co w takim razie chodzić na fitness jeśli temu nie towarzyszy odpowiednia dieta, hmm?
luccy

Postprzez Kluseczka0 » 24 Lis 2017, 21:59

Dużo osób mówi tutaj żeby unikać laktozy, ja też tak robię ale nie wyobrażam sobie życia bez zółtego sera :D ostatnio udało mi się na szczęście znaleźć taki który jest dobry, nie zawiera laktozy, ani konserwantów - https://zolte.hochland.pl/ Pyszotka!
Kluseczka0

Postprzez Herbia_pl » 26 Lis 2017, 11:15

Przede wszystkim zdrowo, możesz sięgnąć także po naturalne suplementy diety które wspomogą proces odchudzania, mowa tutaj głównie o witaminach dla organizmu.
Herbia_pl

Postprzez ilhiaana » 18 Paź 2018, 10:40

migotka89 napisał:A co sądzicie o mleku i mleku bez laktozy? Coraz więcej się słyszy, że laktoza to jednak nic fajnego ale nie do końca wiem co o tym myśleć.

Myślę, że nie ma co demonizować laktozy samej z siebie. Problem dotyczy, jak mi się wydaje, przede wszystkim osób z nietolerancją laktozy – i w wyniku zwrócenia na nie uwagi zaczęło też rosnąć coraz większe zainteresowanie laktozą i podejrzeniami, czy i dla trawiących ją jest problemem. Podobną drogę przebył chyba też gluten. Zresztą, my tutaj marudzimy, że laktozy nie powinno się spożywać, a z drugiej strony powstają takie tabletki jak te: https://www.lacto-joy.pl/ , które zawierają laktazę i osoby z jej nietolerancja mogą ją spożywać. I sądząc po ich popularności osobom, które nie mogą spożywać laktozy „ze swej natury” bardzo zależy, żeby jednak to czynić ; ).
ilhiaana

Poprzednia

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości