Firany?Kto za, kto przeciw? Jakie, gdzie i za ile?

Firany?Kto za, kto przeciw? Jakie, gdzie i za ile?

Postprzez geotsav1972 » 23 Sty 2017, 10:40

Witajcie, nareszcie udało nam się skończyć przeprowadzkę. I tak tak... wiem..wszystko powoli, ale powiem szczerze, że łyse okna doprowadzają mnie do pasji:/ Uznałam, że muszę szybko coś z tym zrobić. Nie chcę wieszać byle czego, a powiem szczerze, że nigdy nie kupowałam jeszcze firan. Macie jakieś sprawdzone sklepy? Da się to załatwić przez internet? Podpowiedzcie mi czym się kierować (nadal białe firanki są ok? są jakieś nowe trendy?). No i przede wszystkim ile zapłacić za metr dobrych firan żeby nie przepłacić? Wszelka pomoc i linki mile widziane:) Pozdrawiam.
geotsav1972

Miejscowość: Albuquerque

Re: Firany?Kto za, kto przeciw? Jakie, gdzie i za ile?

Postprzez marcelinia188 » 25 Sie 2017, 12:50

Firany to dobre rozwiązanie, można też w sumie zamontować rolety, to też dobre rozwiązanie jak są zwłaszcza cieplejsze i słoneczne dni.

Postprzez Sylwianaa » 12 Gru 2017, 13:40

Moim zdaniem lepsze sa rolety. Niektóre sa tak ozdobne, że nie potrzeba juz zakładać firan. Ja mam rolety materiałowe od firmy intech http://intech-krakow.pl/produkty/przesl ... aterialowe . Nie tylko dobrze zaciemniają wnętrze ale także są doskonałą ozdobą okna.
Sylwianaa

Postprzez znudzona » 14 Sty 2018, 10:06

Podobają mi się firanki, ale na śląsku często trzeba je zmieniać. Dlatego jestem ciekawa opinie o roletach dzień noc Mam nadzieję że rolety jednak będą lepszym rozwiązaniem i nie będą tak szybko łapały kurzu jak firany.
znudzona

Postprzez Jeżynka12 » 14 Mar 2018, 20:09

Ozdoba-Okna.pl to jedyna firma godna polecania w gronie sklepów z firanami oraz zasłonami. Serdecznie polecam to jest bardzo dobra opcja.
Jeżynka12

Postprzez marysiu » 10 Kwi 2018, 18:09

W kontekście okien widziałem fajne promocje na oknoplast-poznan.pl. To jest dystrybutor Oknoplastu, a ta krakowska firma często serwuje klientom rabaty bez vat. Można sporo pieniędzy zaoszczędzić na zakupie.
marysiu

Postprzez Jeżynka12 » 26 Kwi 2018, 13:43

Niedawno zakupiłam z mężem dom. Najpoważniejszy kłopot doznałam z wypatrzeniem odpowiednich firanek do naszych okien. Jedno okno mamy takie okazałe jak drzwi, iż nie umiałam wyszukać zakładu, który byłby w stanie mi poradzić w przystrojeniu tego okna. Ku mojemu zdziwieniu znalazłam wyśmienitą firmę, w której mogłam wyszukać wszystko co potrzebowałam. Wyroby po prostu wrzały pięknem i dobrą klasą wykonania. Polecam sklep http://ozdoba-okna.pl/.
Jeżynka12

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość