Ferie zimowe

Re: Ferie zimowe

Postprzez migotka89 » 05 Paź 2017, 00:06

Też myślę, że już teraz warto jest się rozglądać za czymś na ferie zimowe. Tym bardziej, że hotele już mają jakieś fajne oferty na swoich stronach ;) Ja wypatrzyłam taki pakiet na rodzinne ferie z Grand Lubicza w Ustce: http://www.grandlubicz.pl/oferta-online ... all-104030. Wygląda bardzo obiecująco, pewnie się zdecydujemy ;)
migotka89

Postprzez ewelinka » 23 Paź 2017, 23:20

A może KAszuby? Też tam można spędzać fajnie ferie zimowe. My lubimy jeździć tam do ośrodka Debrzyno :)
ewelinka

Postprzez klamka » 25 Paź 2017, 16:52

I jak tam wasze poszukiwania? Ja ostatnio wpadłam na pomysł aby wybrać się w Alpy. Znajomi zawsze opowiadali jak tam pięknie, a mi było głupio nigdy tam nie będąc. Niestety nie mam głowy do organizowania wyjazdów na własną rękę, również ze względu na moje trudności z językiem angielskim. Także znalazłam http://www.dolomiti-adventure.pl/ , któremu zamierzam w te ferie zaufać. Czytałam wiele pozytywnych opinii, także nie ma się czego obawiać. Mimo to adrenalina jest :) A wy byliście kiedyś w Alpach?
klamka

Postprzez ewelinka » 31 Paź 2017, 13:02

po świecie można latać cały rok :) ja ogólnei urlopu raczej nie lubię spędzać w Polsce, tutaj na miejscu wolę wypady na weekendy. a takie dwa tygodnie to już coś konretniejszego. a z takich np całorocznych kierunków to mi przychodzi do glowy np Madera. Ja jakoś własnie tak na przełomie listopada grudnia byłam z Itaką w zeszły roku. a z tego co widzialam to mają tam jeszcze jakieś lasty, można sobei zawsze sprawdzić
ewelinka

Postprzez Magda03 » 16 Gru 2017, 18:57

Uprawiając jakikolwiek sport zimowy, warto zaopatrzyć się w porządny sprzęt, akcesoria. Sama planuje coś w tym roku kupić, bo mam zaplanowany urlop miedzy świętami a sylwestrem i chcę go spędzić aktywnie w górach na stoku. Sporo ciekawych rzeczy oglądałam tutaj https://www.sklep-presto.pl/zima/sprzet-narciarski/ Odpowiednie akcesoria to także bezpieczeństwo.
Magda03

Postprzez Kamila » 05 Sty 2018, 14:31

Jeśli chodzi o ferie, to w Polsce jestem bardziej za górami, ale w sumie w góry to można pojechać sobie nawet na weekend. Na dłuższą przerwę wybrałabym coś poza granicami naszego kraju. Jeśli nie podróż samolotem, to pociągiem. Jest dużo ciekawych i w dobrej cenie ofert w Europie, bliżej granicy i dalej. Ceny biletów możemy sobie zobaczyć na stronie EuroPodróże, zajmują się rezerwacją i sprzedażą biletów po Europie. Trzeba szukać, bo nie każdemu zawsze to samo pasuje. :)
Awatar użytkownika
Kamila

Postprzez Miki9 » 20 Sty 2018, 11:14

My w tym roku pierwszy raz wybieramy się w góry na narty. Mamy jednak pewien mały problem, ponieważ nie mamy z kim zostawić psa. Znajoma podpowiedziała nam, abyśmy skorzystali z usług coraz bardziej popularnych w naszym kraju hoteli dla psów. Przejrzeliśmy internet i trafiliśmy na niedrogi i przyjazny Pensjonat dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Hotel jest prowadzony już ponad 10 lat przez Pana Zbyszka Mirowskiego, więc o opiekę nie trzeba się martwić. Ceny nie są wygórowane, a boksy dla psów duże i klimatyzowane. Skorzystalibyście z takich usług?
Miki9

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości