fałdki brzuchu u szczupłej osoby

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

fałdki brzuchu u szczupłej osoby

Postprzez joanna890 » 27 Mar 2017, 11:02

Witam jestem tu pierwszy raz ;)proszę o pomoc co polecacie dla osoby szczupłej waga 46kg 160cm ale duży brzuch czy da się zlikwidować fałdki z brzucha ćwiczeniami dietą co polecacie? gdy ćwiczyłam sam brzuch przez rok czasu nic nie pomogło :( Z góry ślicznie dziękuję za odpowiedź ;)
joanna890

Re: fałdki brzuchu u szczupłej osoby

Postprzez Ania_ABCfitness » 25 Kwi 2017, 15:05

Witaj, z podobnym problemem boryka się wiele osób - mimo szczupłej sylwetki nie są zadowolone z wyglądu swojego brzucha. Niestety, nie da się ćwiczyć tylko wybranych partii ciała, ale możemy wybierać ćwiczenia, które bardziej niż inne zaangażują mięśnie brzucha. Nie piszesz, czego już próbowałaś, ale ze swojej strony polecam Ci orbitrek - kompleksowe urządzenie, na którym przeprowadzisz intensywny trening ogólnorozwojowy, a jeśli zrezygnujesz z używania jego ramion, bardziej włączysz do pracy mięśnie brzucha, na których Ci zależy. Oprócz tego skuteczne mogą być brzuszki, skłony albo podciąganie na drążku - to wszystko ćwiczenia, które szczególnie wzmacniają i wysmuklają brzuch. Przyda się też ławka kulturystyczna, która ułatwi wykonywanie ćwiczeń (brzuszków, skłonów, skrętów). Zachęcam do zakupu takiej składanej ławeczki, z której będziesz mogła korzystać w dowolnym momencie i na dowolny sposób. Przejrzyj ofertę naszego sklepu: http://sapphire-sport.com/en/kategoria, ... enches,10/. W ławeczkach marki Xylo można regulować nie tylko wysokość i kąt nachylenia, ale także dolne i górne blokady. Jeśli coś Ci wpadnie w oko albo będziesz miała dodatkowe pytania, chętnie pomogę :)
Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl
Ania_ABCfitness

Postprzez domi » 27 Kwi 2017, 08:17

Też mam ten problem ;(
Awatar użytkownika
domi

Postprzez Magda03 » 12 Maj 2017, 12:07

Trzeba zacząć ostro ćwiczyć tą partię. Jak się je dużo cukru, nie tylko słodycze go mają, to fałdki się odkładają. Myślę, że musisz się zapisać na jakiś fitness i ukierunkować na takie ćwiczenia brzucha. Popatrz na ofertę choćby http://saturn-fitness.pl/ jest tam wiele propozycji.
Magda03

Postprzez Tysia » 12 Maj 2017, 12:38

Nie słuchaj się porad pseudo znawców... Oczywiście ćwiczenia na brzuch są potrzebne, bo rozbudowa ich mięśni ujędrnia skórę, ale nie ma czegoś takiego jak spalanie miejscowe. Zastosuj lepiej trening siłowy, złożony z ćwiczeń globalnych. Dzięki temu ujędrnisz całe ciało i wraz ze stosowaniem odpowiedniej diety fałdki zaczną znikać.
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez joanna890 » 15 Maj 2017, 12:38

Dziękuję za wszsytkie rady ! :) boję się utartty wagi waże 45 kg :( i jestem bardzo szczupła a brzuych mam jak osoba z nadwagą :(
joanna890

Postprzez Tysia » 15 Maj 2017, 13:09

Do usług ;) w razie czego pytaj.
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Następna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości