fałdki brzuchu u szczupłej osoby

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: fałdki brzuchu u szczupłej osoby

Postprzez szkarłat » 13 Lis 2017, 13:47

Niektóre osoby tak mają, że ciężej im zgubić lekko wystający brzuszek. Sama tak mam, a nie uważam, by przy moich ćwiczeniach można było nazywać mnie osobą puszystą. Nawet dużo ćwiczeń na tą partię ciała (podzieliłam sobie treningi w domu na określone przedziały czasu na daną partię ciała) nie pomagały go jakoś drastycznie zmniejszyć, a rygorystyczne diety u mnie nie przejdą z racji szybkiego metabolizmu. Po prostu istnieje też taka możliwość, że taka jest czyjaś uroda i bez operacji plastycznej można pomarzyć sobie o płaskim brzuchu. Ja nie mam parcia na tak ostre ingerowanie w swój wygląd, a na siłownię też nie uśmiecha mi się chodzić, mam zbyt dużą wadę wzroku na większość tamtejszych sprzętów i muszę dbać o ciśnienie w oczach :(
Awatar użytkownika
szkarłat

Miejscowość: Łódź

Re: fałdki brzuchu u szczupłej osoby

Postprzez MaryAnn84 » 26 Sty 2018, 16:47

Niestety wiele osób szczupłych posiada taką "oponkę" na brzuchu, której bardzo ciężko się pozbyć. W innych miejscach brakuje tłuszczyku dla ładniejszej sylwetki, ana brzuchu jest go aż nadto. Wtedy można wybrać się na przeszczep tkanki tłuszczowej - http://www.lipoline.pl/lipofilling/przeszczep-tkanki-tluszczowej.html. Dzięki temu można przemieścić tłuszcz z obszarów gdzie jest ich za dużo tam, gdzie chciałybyśmy mieć trochę więcej krągłości.
MaryAnn84

Poprzednia

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości