elegancka sukienka

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

elegancka sukienka

Postprzez wisieńka » 14 Cze 2019, 17:03

Moja mama chciała zrobić mi niespodziankę i zabrała mnie na zakupy, a że akurat potrzebowałam sukienki wyjściowej to było mi to na rękę. Chodząc tak po sklepach stwierdziłam,że nic ciekawego nie widzę. Po powrocie do domu zadzwoniłam do przyjaciółki i ta powiedziała,że powinnam zamówić sukienkę przez internet. Nic prostszego, gdybym wiedziała o jaką mi chodzi. Koleżanki twierdzą,że powinnam kupić suknię rozkloszowaną lub typu hiszpanka z falbanami w kolorze brzoskwiniowym. Nie jestem do końca przekonana. A wy jakie sukienki nosicie? co jest teraz w modzie i w jakich kolorach?
wisieńka

Re: elegancka sukienka

Postprzez zuzza » 15 Cze 2019, 10:43

Ja zazwyczaj staram się dobierać sukienki delikatnie rozkloszowane na dole. Idealnie pasują do mojej figury - jestem gruszką. Wybieram kolorki pastelowe, bo uważam, że zgrywają się z moją ciemną karnacją. A teraz, na lato warto pohasać w sukienkach i pokazać trochę nogi :) Wraz z kumpelką zamówiłyśmy kilka nowych sukienek z https://13sukienek.pl/ . Mają bardzo fajne propozycje na lato.
zuzza

Postprzez wiserjon » 16 Cze 2019, 08:16

Ja mam niedługo wesele i naprawdę myślę, żeby sobie kupić jakąś ciekawą sukienkę.Widziałam w sklepie fajne, nadające się właśnie dla mnie, nie tylko dla nastolatek. Chyba jednak zdecyduje się na realizację zamówienia w sieci, bo znajoma poleciła mi świetną stronkę: http://www.mrugala.eu/kategoria/sukienki-damskie na której są dostępne przepiękne sukienki. Jeżeli również szukacie czegoś modnego i z szykiem, to zachęcam do sprawdzenia tejże strony.
wiserjon

Postprzez Domka » 17 Cze 2019, 12:28

Niewątpliwie w modzie ważne jest to, żeby wyglądać stosownie do okazji. Dlatego wybór sukienki damskiej do pracy wcale nie jest prostym zadaniem. Chociaż możemy wybierać spośród wielu eleganckich modeli. Już sam kolor sukienki, na którą się zdecydujemy, ma ogromne znaczenie. Wybierając sukienkę w odpowiednim odcieniu, możemy w pewien sposób wpłynąć na to, w jaki sposób zostaniemy odebrane. Dlatego decydując się na konkretny kolor, powinnyśmy mieć na uwadze to, jakie znaczenie on ze sobą niesie.
Domka

Postprzez petunia » 18 Cze 2019, 11:09

Wybór odpowiedniej sukienki to spore wyzwanie. Jest to trudniejsze gdy nie wiesz do końca jaki fason byś chciała wybrać. Najważniejsze byś w kreacji czuła się lekko i pewnie siebie. Dlatego radzę nie brać zbyt krótkiej i zbyt dużym wycięciem. Poszłabym raczej w jakąś elegancką skromną lecz dopasowaną kieckę, może z delikatną asymetrią. Co do koloru to jeśli jesteś blondynką to polecam różowe odcienie, jak brunetką to raczej jakieś pastelowe. Ale to wszystko zależy od Ciebie,gdyż to Ty bedziesz ją nosić
petunia

Postprzez Joanna1 » 20 Cze 2019, 16:40

Nie lubiłam nigdy chodzić po sklepach, bo zawsze było to dla mnie zbyt męczące. Cieszę się, że teraz jest taka możliwość, że zakupy można robić przez internet. Jeśli chodzi o ładną damską odzież to nawet mam swój ulubiony sklep Cocomoda https://www.cocomoda.pl/ . Jest w nim bardzo dużo eleganckich i modnych sukienek w różnych fasonach i kolorach. Myślę, że znajdziesz jakaś idealną dla siebie.
Joanna1

Postprzez rim76219 » 24 Cze 2019, 12:31

Według mnie elegancka sukienka to nie wszystko, żeby wyglądać na świadomą i pewną siebie kobietę. Ważne jest też odpowiednie zastosowanie trików podczas wybierania stylizacji oraz istotny jest również fakt, aby te outfity były z akcentem modowym. W tym sezonie, modne są plisy i sukienki o długości midi, lub jak to kto woli, długość "do łydki". Tutaj : https://bialcon.pl/odziez/sukienki-bial ... owane.html możecie znaleźć przykładowe sukienki, które wpisują się w modowy trend, a do tego są bardzo eleganckie i klasyczne.
rim76219

Następna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości