Ekskluzywna restauracja

Re: Ekskluzywna restauracja

Postprzez ewelinka » 30 Wrz 2017, 20:46

Jeśli chodzi o Kraków, to wedlug mnie rewelacyjna jest Stara Zajezdnia. Mają tam nie tylko świetne piwo ale też mnóstwo rewelacyjnego jedzenia. No i oczywiście klimat niepowtarzalny i nie do podrobienia :)
ewelinka

Postprzez wokip » 04 Paź 2017, 20:52

Jeżeli zależy Ci na wytwornej restauracji to ja polecam tą http://restauracjakashmir.pl/ . Według mnie sprawdzi się na randkę, zwyczajny obiad czy jakieś spotkanie biznesowe. Jest tam dość klimatycznie, ceny według mnie są bardzo dobre. Uważam, ze Ci się tam spodoba :)
wokip

Postprzez ewelinka » 08 Paź 2017, 13:02

Z takich moich ulubionych restauracji w Warszawie, to powiem, że Salto an wilczej. Najlepsze owoce morza jakie jadłam to właśnie tam :)
ewelinka

Postprzez heniutek » 10 Paź 2017, 23:00

Jest wiele fajnych restauracji, o bardzo wysokim standardzie. Jednym z takich miejsc jest restauracja Mokotów. Zjesz tam naprawdę pysznie, nacieszysz oko pięknym wystrojem i przede wszystkim swoje zmysły węchu i smaku przeniesiesz w stan ekstazy.
heniutek

Postprzez MaryAnn84 » 15 Lis 2017, 19:29

Znalezienie odpowiedniej restauracji, która będzie jednocześnie elegancka i ze świetnym jedzeniem może być trudnym zadaniem. Sama zwykle szukam czegoś takiego jak pizza toruń, gdzie można zjeść przepyszną pizzę lub ręcznie wyrabiane makarony. Lubię od czasu do czasu zajrzeć do takich miejsc i poczuć sie wyjątkowo.
MaryAnn84

Postprzez kejti83 » 04 Gru 2017, 11:00

A ja wolę domowe posiłki. Przynajmniej wiem co jem i jakiej jakości posiłek dostarczam swojej rodzinie. Co prawda dużo pracuję i mam mało wolnego czasu, ale na gotowanie zawsze znajdę chwilę. Tym bardziej, że nie poświęcam czasu na zakupy, bo wszystko zamawiam na Szopi.pl https://szopi.pl/. Zostaje mi przydzielony "szoper", który załatwia zakupy w spożywczym, aptece, warzywniczym. Jestem pewna, co dostaję. A potem mam to w domu o wybranej porze. Wiem, że działają oprócz Warszawy także w Krakowie i Wrocławiu. To wygodne i to nie tylko dla zapracowanych jak ja, ale np. dla osób starszych czy niepełnosprawnych.
kejti83

Postprzez dankalol » 12 Gru 2017, 21:01

Jeśli znajdziecie się w okolicach Lublina, koniecznie sprawdźcie tam dobrą restaurację Locomotiva. W menu mają dania kuchni polskiej, włoskiej, francuskiej oraz z innych zakątków świata. Przygotowywane są również pięknie podane, smaczne desery. Idealne miejsce na kolację z rodziną oraz przyjaciółmi.
dankalol

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości