Domówka

Ślub, wesele, chrzciny, urodziny, uroczystości, imprezy, itd.,

Re: Domówka

Postprzez renia renata » 14 Paź 2018, 13:12

Jeśli pytasz o napoje na imprezę, to chyba soki to taka podstawa. Do drinków będą jak znalazł. Proponuję zakupić kilka smaków, bo wiadomo - goście mają różne gusta. Pomarańcza, jabłko, czarna porzeczka np. od tymbarka są super.
renia renata

Postprzez naszamasza » 15 Paź 2018, 08:48

Z tymbarka to lubię te małe napije z kapslami :) Zazwyczaj kupuje spore ilości różnych smaków na różne imprezy. A i jeszcze woda z cytryną i miętą , to też schodzi ;)
naszamasza

Postprzez fiona2606 » 22 Paź 2018, 10:30

Jak impreza to raczej w salonie. Bynajmniej ja zazwyczaj jak kogoś zapraszam to siedzimy w salonie.;)
Perfumeria internetowa https://esentire.pl
fiona2606

Postprzez inga7 » 13 Lis 2018, 10:33

Ja sama przygotowuję na domówki wszystkie przystawki czy przekąski ;) A jeśli chodzi o napoje, to w moim gronie znajomych są abstynenci i dla nich zawsze kupuję soki owocowe typu tymbark. Dobrze smakują do wszystkich drinków - także tych bez alkoholu.
inga7

Postprzez susanfaludi » Wczoraj, 09:47

My to jednak najczęściej na domówki zbieramy się ze znajomymi dość spontanicznie i w związku z tym nie ma czasu na to, żeby samodzielnie przygotować jedzenie. Zamiast tego zrzucamy się na wielki transport pizzy ; ). Mamy już swoją ulubioną pizzerię w Pruszkowie, mianowicie ten lokal sieci Dominium: https://www.pizzadominium.pl/lokale/pruszkow , w którym zawsze się w żarełko zaopatrujemy. Dość korzystnie na tym wychodzimy, bo mają niesamowicie opłacalne promocje, także takie przy dostawach właśnie. Do tego stopnia się przyzwyczaiłam do ich pizzy, że czasami nawet do pracy sobie zamawiam – otrzymuję wtedy zniżkę 40%, bo taką mają ofertę przy dostawie do pracy. A sama pizza? No palce lizać, wiadomo – bez względu na wszelkie promocje, gdyby pizza nie była dobra, to by się tam nie zamawiało, proste.
susanfaludi

Poprzednia

Wróć do Uroczystości, imprezy, życie towarzyskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości