Domowe sposoby na cellulit

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Domowe sposoby na cellulit

Postprzez reeeni77 » 23 Wrz 2012, 10:54

Moze warto spróbowac domowych i tańszych specyfików na cellulit i poprawe kondycji skóry ;) kilka prostych wskazówek znajdziecie tutaj;
http://www.ermito.eu/domowy-sposob-na-cellulit/
reeeni77

Re: Domowe sposoby na cellulit

Postprzez ninkaa » 25 Paź 2012, 10:50

Niestety u mnie rozstepy pojawiły sie po ciązy. Wczesniej z cellulitem nie mialam problemu. Na razie poszukuje domowych sposobów. Zauwazylam, ze sporo zabiegów jest związanych z owijaniem się folią spozywczą. Np tu: http://snapja.com/domowe-sposoby-na-cellulit-informacje-ogolne są opisane. Robila to któraś z Was? Nie zaszkodzę sobie tym? Nie ukrywam, ze troche mnie to kusi;p
ninkaa

Postprzez LuckyGirl » 23 Lis 2012, 15:49

Z tego co się orientuję rozstępy po ciąży, a cellulit to dwie różne sprawy. Rozstępy to są blizny, które powstały z tego powodu, że skóra zbyt szybko zaczęła się rozciągać i rozstępy to są swego rodzaju blizny... Są kremy które tuszują te blizny;) A jeśli chodzi o cellulit to nic tak go nie zwalcza jak sport i co jakiś czas masaż klasyczny ;) Polecam taką kombinację ;)
LuckyGirl

Postprzez jakataka » 27 Cze 2013, 14:22

reeeni77 napisał:Moze warto spróbowac domowych i tańszych specyfików na cellulit i poprawe kondycji skóry ;) kilka prostych wskazówek znajdziecie tutaj;
http://www.ermito.eu/domowy-sposob-na-cellulit/

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że domowym sposobem można pokonać cellulit. Oczywiście zbilansowana dieta, wysiłek fizyczny mają bardzo duży wpływ. Koleżanka jest farmaceutką i mówiła, ze teraz jest szał na detocell. Mnie zawsze dziwiła taka moda, ale jak pokazała swoje uda to byłam w szoku bo jej pomogło na prawdę, a że jest grubaską tym ciężej jej zwalczyć cellulit. Trochę schudła, ale skóra na prawdę się poprawiła.
jakataka

Postprzez onoona » 27 Sty 2014, 13:28

Z domowych sposobów stosuję peeling kawowy: kawa sypana niezaparzona - najtańsza: 1. ja używam takiej marki tesco 2. oliwka dla dzieci 3. żel pod prysznic - wcześniej stosowałam bezzapachowe, ale jak mi się skończył ostatni, to spróbowałam dodać czekoladowego żelu soraya so fresh - dziewczyny!!! to jest genialne połączenie: peeling jest wtedy kawowy, ale lekko słodki, jak prawdziwa kawa z czekoladą :D Radzę wypróbować, jak stosujecie, albo macie zamiar stosować taki kawowy peeling, bo żel jest tani, a pachnie BOSKO!!! Jeśli chodzi o proporcje, to wszystko zależy od oliwki i żelu - trzeba to zrobić na oko, żeby konsystencja nam odpowiadała. Ja używam średnio jednej łyżki kawy, jednej łyżki oliwki, a żel pod prysznic - do uzyskania niezbyt gęstego, ale mocno nasyconego drobinkami kawowymi, kosmetyku :) A tak wygląda moja aktualna baza do peelingu :)
Załączniki
chocolate.png
chocolate.png (124.81 KiB) Obejrzany 1805 razy
onoona

Postprzez ukziom » 18 Mar 2014, 09:54

Ja polecam dużo ruchu i lepsze odżywianie :)
ukziom

Postprzez malgolilka » 10 Lis 2014, 08:38

Również stosowałam peeling kawowy, tyle, że parzyłam kawę (zalewałam wodą tylko tyle, by zakryło fusy), gdy ta wystygła, dodawałam żel pod prysznic o zapachu pomarańczy i gotowe :) Tania, domowa metoda, a jaki efekt! ;-);-)
malgolilka

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość