Domowe sposoby na cellulit

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Domowe sposoby na cellulit

Postprzez AtelierMlodosci.pl » 15 Sty 2018, 11:07

Tutaj w 100% zgoda, również uważam ze domowe sposoby czy kosmetyki mogą jedynie w jakiś sposób na chwilę powstrzymać czy zredukować cellulit. Polecam udać się na profesjonalny zabieg redukcji cellulitu do salonu kosmetycznego Venus Legacy jest bardzo skuteczny i teraz w promocyjnej cenie.
AtelierMlodosci.pl

Postprzez leoonarrd21 » 17 Sty 2018, 11:46

Jeśli już szukacie jakiś sposobów na pozbycie się cellulitu to moim zdaniem powinnyście zajrzeć tutaj http://www.informatorzdrowia.pl/celluli ... -usuwanie/ i poznać przyczyny jego powstawania zanim zastosujecie jakieś leczenie czy zdecydujecie się na usuwanie. Inaczej znowu możecie powtórzyć te same błędy kolejnym razem!
leoonarrd21

Postprzez Weronka » 22 Sty 2018, 10:10

Na cellulit próbowałam wielu sposobów, jednak najlepszy jaki do tej pory odkryłam to olejek z firmy NUXE. Zawsze kupuje go w Waptece: https://www.wapteka.pl/nuxe-body-huile-olejek-modelujacy-sylwetke-zwalczajacy-cellulit-100-ml-3841,p. Szybkie zakupy i niezła cena w porównaniu do ceny w niejednym sklepie stacjonarnym. Pierwsze efekty zauważyłam już po tygodniu regularnego stosowania.
Weronka

Postprzez kiniaminia » 23 Sty 2018, 13:56

Takie zabiegi są strasznie drogie. U mnie przysiady codziennie i peeling z kawy i oliwy ładnie wygładza skórę
kiniaminia

Postprzez sulej19 » 24 Sty 2018, 10:10

Ja wolę jednak osobiście domowe sposoby. są że tak się wyrażę, bezpieczniejsze i co ważne, nie mniej skuteczne. Wystarczy bowiem,że zanurzymy ciało w ciepłej wodzie i przez 2 minuty będziemy wmasowywać garść soli morskiej w obszar dotknięty cellulitem. Następnie należy przemyć skórę ciepłą i zimną wodą. Dla mnie takie rozwiązanie okazało się zbawienne.
sulej19

Postprzez KolagenColway_com » 24 Sty 2018, 11:13

Zwróć uwagę na to, że w większości przypadków te domowe sposoby okażą się zwyczajnie mało skuteczne i czasem muszą zostać podparte dobrym zabiegiem. Oczywiście zacznij od kosmetyków naturalnych, najlepiej z kolagenem, który posiada właściwości ujędrniające i redukujące cellulit.
KolagenColway_com

Postprzez metko » 26 Sty 2018, 11:48

ja tam już domowym sposobem cellulitu nie zwalczę, wiem o tym, ja to wole od razu mieć efekty, dlatego ja sobie zrobiłam na moje uda i pośladki lipolizę laserową w klinice https://mediartclinic.pl/ Efekty są zniewalające i to w tak szybkim czasie, nei musze się w sumie katować dietami, a podtrzymam te efekty ćwiczeniami :)
metko

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości