dom weselny astoria warszawa opinie

dom weselny astoria warszawa opinie

Postprzez promykslonca » 02 Sty 2018, 02:27

Hej! Niedawno się zaręczyłam i razem z narzeczonym chcemy ustalić co nieco w kwestii organizacji ślubu, który planujemy na koniec 2018 roku lub początek 2019. W pierwszej kolejności rozglądamy się za salą weselną, na co dzień mieszkamy w Warszawie i zastanawiamy się nad wyborem lokalu ASTORIA. To jest kawałek od miasta ;) czy może kojarzycie ten lokal i podzielicie sie opinia? bede wdzieczna za pomoc i pozdrawiam!
promykslonca

Re: dom weselny astoria warszawa opinie

Postprzez majakorczynska » 08 Sty 2018, 22:02

Nie znam tego miejsca, ale fajnie, że bierzecie pod uwagę lokale spoza Warszawy. Niektórzy ograniczają się tylko do miejscówek w stolicy, a poza- można znaleźć ładniejsze i bardziej zaciszne miejsca. Czasami również tańsze. Powodzenia w poszukiwaniach!
majakorczynska

Postprzez rihanna » 13 Sty 2018, 21:19

Byłam tam na komunii chrześniaka i jako gość oceniam ten lokal pozytywnie. Potrawy były smaczne i gustownie podane ( chociaż wybór menu to już zależy od gospodarzy imprezy, ale widać, że szef kuchni zna sie na swoim fachu). Wnętrze jest przede wszystkim estetyczne, świeże, zadbane, dekoracje wedle własnego uznania sa mile widziane.
rihanna

Postprzez julka » 16 Sty 2018, 23:11

Ja z kolei wyprawiałam tam wesele. I powiem szczerze, że byłam zachwycona samym lokalem- tym, jak wygląda, to spora przestrzeń, więc jeśli planujesz duże wesele to nie ma obaw. Wszystko zostało ładnie rozmieszczone- stoły, miejsce dla zespołu, drink bar, parkiet. Fajnie, że pracownicy byli bardzo pomocni i zaangażowani w uroczystość- pomogli dograć nam masę szczegółów, służyli poradą, bo jednak to oni mają doswiadczenie w urządzaniu takich imprez.
julka

Postprzez Tysia » 17 Sty 2018, 12:11

Wygląda na to, że spoko miejscówka.
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez promykslonca » 19 Sty 2018, 23:27

Oo, super, że jest taki pozytywny odzew, chyba mam nosa do dobrych lokali i czuję, że ostateczny wybór padnie właśnie na Astorię. Właśnie planujemy duże wesele, szukaliśmy czegoś w miarę przestronnego, żeby goście pomieścili się bez problemu, ale żeby też nie było ścisku, tylko np. parkiet, gdzie będzie mozna swobodnie tańczyć, a nie wpadać na siebie :P Fajnie wiedzieć, że w tej kwestii lokal da radę :) a menu to pewnie wybierzemy jakieś tradycyjne, chcemy właśnie zdać się na porady obsługi kuchennej itd.
promykslonca

Postprzez madzia09 » 20 Lut 2018, 23:23

Cieszę się, że trafiłam na ten wątek, bo razem z narzeczonym szukamy ładnej zacisznej restauracji w okolicach Warszawy. Astoria wydaje się być dobrym rozwiązaniem, najprościej chyba podjechać i zobaczyć obiekt, porozmawiać z obsługą i zrobić małe rozeznanie w temacie- chociażby w kwestii cen czy wolnych terminów.
madzia09

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość