Dom czy mieszkanie?

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Dom czy mieszkanie?

Postprzez Gercia82 » 20 Lip 2018, 15:21

Gdy szukasz dobrego domu to kup dom w Pasieki-Komorniki. Gmina Komorniki to ustroń pod Poznaniem w Wielkopolsce, jaka jest atrakcyjna dla zapracowanych osób. Imponująca architektura i spokojna dzielnica to najoczywistszy atut tegoż miejsca. Komunikacyjny dostęp jest tu dostępny dla każdego lokatora.
Gercia82

Postprzez radonik3a » 24 Lip 2018, 08:36

Chyba jednak mieszkanie. Nigdy nie mieszkałam w domku, ale wydaje mi się, że tam jest znacznie więcej do zrobienia i mogłabym sobie z tym nie dać rady. Poza tym wszystkie awarie trzeba naprawiać na własną rękę, a w mieszkaniu od tych większych jest spółdzielnia albo wspólnota. Chociaż wiadomo, że domek też ma wiele plusów, jak np. własny garaż albo ogródek, w którym można spędzać wolny czas :) Hmm. kwestia do poważnego zastanowienia, ale mimo to, minimalnie wygrywa mieszkanie.
radonik3a

Postprzez Alexa555 » 24 Lip 2018, 08:39

Jeśli jesteś przekonany o kupnie mieszkania oraz zastanawiasz się nad dobrym deweloperem, który zagwarantuje Ci efektywnie urzeczywistnione zlecenie to świetnym rozwiązaniem będzie postawienie na firmę koninko. Kompetentne traktowanie klienta oraz perfekcyjna jakość pracy spowoduje, że będziesz zapewne rad. Ja ich usługi wybrałam i się nie zawiodłam.
Alexa555

Postprzez minia » 09 Sie 2018, 10:59

Zdecydowanie dom. Co prawda jest więcej z nim pracy, ale wolność jest tego warta.
minia

Postprzez ivanex22 » 22 Sie 2018, 15:52

Jeżeli szukasz przyjaznego domku to kup lokal w pasieki-komorniki.pl. Gmina Komorniki to miejscowość pod Poznaniem w Wielkopolsce, która jest popularna dla zapracowanych par. Wspaniała urbanistyka i kojąca dzielnica to największy atut tegoż terytorium. Transport jest tu przystępny dla każdego rezydenta.
ivanex22

Postprzez pani.ola » 23 Sie 2018, 15:18

Zalezy na co kogo stac, jednak jak pomyślę o czynszu co miesiąc w mieszkaniu to wybieram dom i robie sobie co chce. W moim przypadku jestesmy w trakcie budowy, niesttey niejednokrotnie wiąże sie to z wieloma stresami, ale byle do przodu Póki co to mamy bardzo duzo pracy na budowie związanego z transportem materiałów budowlanych. Stawiam na oszczędność, dlatego w takich kwestiach korzystam z usług firmy http://avio-star.pl/ Zajmują sie także wywozem śmieci z budowy, wiec mega to przydatne.
pani.ola

Postprzez molly » 09 Wrz 2018, 12:19

Tak ale dom jest mimo wszystko droższy w utrzymaniu i w zakupie, musisz myśleć o wydatkach na opał zimą, remontach i konserwacji i o sprzątaniu posesji nie wspomnę, grabienie, odśnieżanie to też obowiązek właściciela domu. Jak masz mieszkanie nic Cię nie interesuje, płacisz niewielki czynsz i to wszystko dlatego myślę raczej o mieszkaniu na osiedlu Warszawa przy al jerozolimskich niż o własnym domu
molly

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości