Dom czy mieszkanie?

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Dom czy mieszkanie?

Postprzez sulej19 » 12 Lut 2018, 11:33

W moim przypadku tylko mieszkanie wchodzi w grę, bo nie stac mnie na kupno domu. Może w dalekiej przyszłości zmieni się moja sytuacja, Teraz wolę mieć własne mieszkanie niż w nieskończoność odkładać na dom i mieszkac w wynajmowanym mieszkaniu. Kilka dni temu tu http://www.russjan.com/gdynia-mieszkania,24,pl.html widziałam przepiękne mieszkanie, ale przed rozpływaniem się w marzeniach o zamieszkaniu w nim musze sprawdzić zdolność kredytową.
sulej19

Postprzez sosna » 12 Lut 2018, 16:40

zależy jaka rodzinę dużą masz. Ja wolę mieszkania bo dobrze jest mieszkać w centrum i miec dostęp do usług , lekarzy itd. Poza tym podoba mi się styl nowojorski wiec aż prosi się jakaś kamienica;)
sosna

Postprzez Maja12 » 16 Lut 2018, 22:42

Zdecydowanie dom, który jednak ma większą przestrzeń i co najważniejsze, własny ogródek. A takie Bliźniaki okolice Poznania, które można znaleźć w ofercie Pasieki-Komorniki są po na prawdę przyzwoitych cenach. Oferowane przez tego dewelopera mieszkania są zlokalizowane w Wielkopolskim Parku Narodowym, dzięki czemu możesz uniknąć ciągłego, miejskiego zgiełku i zanieczyszczeń, które trują naszą rodzinę.
Maja12

Postprzez kinokinia » 22 Lut 2018, 14:29

Mi sie marzy domek z ogródkiem, ale na razie nie ma perspektyw finansowych na wyprowadzke z mieszkania, może za jakieś 10 lat wrócimy z mężem do tematu. Chciałabym przede wszystkim mieć więcej miejsca, nie gnieśc sie na tych 60 mkw i więcej prywtaności, a nie że ciągle w jednym salonie jestem ja, mąż, dzieci i pies. Wyobrażam sobie że w domu zamknę sie w jakimś swoim małym gabineciku i nikt mi przez kilka godzin nei będzie przeszkadzał w czytaniu albo przeglądaniu forów :)
kinokinia

Postprzez molly » 23 Lut 2018, 12:05

A ja im jestem starsza tym mniej mi się chce tego domku i prac z nim związanych, teraz coraz bardziej mi się podoba opcja zakupu mieszkania, fajnie byłby zamieszkać na tym osiedlu Atala na Wilanowie
molly

Postprzez aleks454 » 24 Lut 2018, 15:49

Jesli szukasz odpowiedniego mieszkania dla siebie, badz prowadzisz firme i potrzebujesz duzej powierzchnii dla swojego biura, sprawdz oferte https://vantage-sa.pl/inwestycje/biurowe.html . Posiadaja mnostwo ofert, na pewno kazdy znajdzie to, czego szuka.
aleks454

Postprzez wiola438 » 01 Mar 2018, 09:50

Jedna i druga opcja jest fajna. Ważne, że własne i że można je urządzić po swojemu. Popatrz jakie piękne są teraz meble w sieci. Tu na przykład zestawy wypoczynkowe https://www.promarkmeble24.pl/category/zestawy-wypoczynkowe. Nie wahaj się - kupuj i urządzaj po swojemu.
wiola438

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości