Dom czy mieszkanie?

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Dom czy mieszkanie?

Postprzez molly » 30 Lis 2017, 10:17

A w Łodzi jest kilka osiedli godnych uwagi na których warto kupić mieszkanie nawet pod wynajem. Osiedle Pomorska Park na przykład, położone niedaleko miejskich atrakcji takich jak Manufaktura, ul.Piotrkowska, jest zlokalizowane w spokojnej okolicy, poza tym jest ciche i kameralne.
molly

Postprzez hektorka » 30 Lis 2017, 16:15

Ja chwilę wynajmowałam mieszkanie i na pewno bym się nigdy nie zdecydowała mieszkać tak na stałe. Buduję sen dom i taki klimat mi odpowiada dużo bardziej. Kojarzy mi się z górami, które uwielbiam :)
hektorka

Postprzez ewelinka » 01 Gru 2017, 15:07

Nie zgodzę się. Mieszkam w kamienicy i uwielbiam ten klimat. No i jestem w samym centrum miasta a nie na peryferiach, jak to zwykle bywa z szeregówkami. Przyznaję, że jak się tu wprowadzałam nie wyglądało to za ciekawie, bo mieszkanie było do generalnego remontu. Ale wynajęłam firmę DD Projekt i oni doprowadzili je do takiego stanu, że nie zamieniłabym mojego mieszkanka na żaden dom.
ewelinka

Postprzez Ewa1234 » 11 Gru 2017, 11:44

Ciekawą ofertę domów i mieszkań można znaleźć w Koninie, niedaleko Poznania, u tego dewelopera > http://www.koninko.com.pl/
Świetna okolica, budynki znajdują się niedaleko Zamku w Kórniku, a przepiękne arboretum i jeziora kórnickie będą świetnym miejscem na weekendowe wypady. Poza tym w zaledwie 15 minut można dojechać do centrum Poznania. Na stronie znajduje się również dom pokazowy, dzięki czemu każdy może zobaczyć przykładowe aranżacje umeblowania i układ pomieszczeń.
Ewa1234

Postprzez Queash » 14 Gru 2017, 03:25

Mi chyba jednak mimo wszystko bardziej odpowiadałoby jakieś luksusowe mieszkania kraków. Nie jestem zbytnio przekonana do domów. Od zawsze mieszkam w bloku i chyba chciałabym żeby już tak zostało ;d Chyba, że jakiś dom na prawdę wyjątkowo by mi sie spodobał, ale jakoś tego nie widzę ;d
Queash

Postprzez ja88 » 20 Gru 2017, 14:29

Jeżeli ktoś szuka nowoczesnych apartamentów, to polecam sprawdzić tą inwestycję https://www.facebook.com/Apartamenty-Zd ... 556897444/ Która już ruszyła a odbiory będą już w 2018r. Bardzo fajna lokalizacja, z łatwym dostępem do Parku Zdrowie. Za całą budowę inwestycji, odpowiedzialna jest najlepsza firma budowlana w Polsce Budimex. Na pewno warto sprawdzić szczegóły oferty. Mi od dłuższego czasu chodzi po głowie.
ja88

Postprzez marek445 » 28 Gru 2017, 14:43

Szukacie bardzo dobrej jakościowo oferty mieszkań na sprzedaż w Warszawie lub innych miastach w Polsce ? Koniecznie zaglądnijcie na najnowszą ofertę dewelopera Ronson http://ronson.pl/inwestycje-wroclaw/ który gwarantuje ceny mieszkań warszawa i innych miastach, sami zaglądnijcie na ich ofertę, jest niezła cenowo !
marek445

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość