Dom czy mieszkanie?

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Dom czy mieszkanie?

Postprzez dankalol » 07 Sie 2017, 19:47

Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na zakup mieszkania czy gotowego domu to warto skorzystać z pomocy rzeczoznawca majątkowy Toruń. To cieszące się dobrą renomą biuro nieruchomości, mają doświadczenie i konkurencyjną ofertę. Ja sama niebawem będę kupować mieszkanie pod inwestycję i też zamierzam skorzystać z ich pomocy :)
dankalol

Postprzez martapors » 08 Sie 2017, 16:48

Myślę że dom :)
martapors

Postprzez rora » 11 Sie 2017, 12:32

Zdecydowanie dom :) Można po swojemu go zbudować , urządzić , a potem cieszyć się spokojem . Wyjść na ogródek i odpoczywać . Ja uwielbiam takie duże przestrzenie :) Dlatego też się zdecydowałam się na budowę domu . Potrzebuję teraz kupić styropian do podług i dachu bo wyczytałam , że warto go położyć . Znalazłam sklep internetowy , gdzie mają duży wybór https://docieplajdom.pl/pol_m_Styropian_Styropian-dach-podloga-2194.html . Czy ktoś z was zamawiał u nich i poleca ? Proszę o opinie :)
rora

Postprzez florence » 16 Sie 2017, 10:22

Na tym etapie dom, a później to się zobaczy. Póki co nie opłaca się jeszcze gdzieś "budować", zresztą to wcale nie takie proste..
florence

Postprzez molly » 21 Sie 2017, 14:24

Otóż to, prościej i taniej kupić mieszkanie na osiedlu Nowe Odolany. To zdecydowanie łatwiejsze poza tym można tam kupić też mieszkanie z wykończeniem, i to bardzo ładnym, widziałam te propozycje i mnie zachwyciły
molly

Postprzez ewelinka » 11 Wrz 2017, 00:46

Hmm, jak dla mnie to mieszkanie. Sama mam kupione dwa. W ogóle uważam, ze w ogóle jest ogromne zainteresowanie zakupem mieszkań nad morzem. Jak sama byłam przy zakupie, to pamiętam że było strasznie dużo chętnych na mieszkania ale to przede wszystkim ze względu na opcję ich wynajmu i zarabiania na tym. Co prawda sama tego nie stosuję ale u mnie w lubicz apartamenty w rowach http://www.apartamentyrowy.pl/ na osiedlu jest pełno osób dookoła, które zainwestowały w taką formę "dzierżawy" mieszkania i wychodzą na tym bardzo na swoje.
ewelinka

Postprzez andi » 12 Wrz 2017, 17:48

Myślałem o kilku miastach w Polsce, żeby tam zainwestować w nieruchomości, ale jakoś nigdy o Łodzi.
andi

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości