Dobry zabieg wyszczuplający

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Dobry zabieg wyszczuplający

Postprzez otylka » 04 Sty 2017, 09:06

Cześć, od dwóch lat nie mogę schudnąć mimo diet, ćwiczeń i innych wyrzeczeń. Robiłam nawet badania na tarczycę czy to czasem nie od tego mam taką skłonność do nadmiaru ciałka ale wyniki są w porządku. Ostatnią deską ratunku jest już chyba tylko jakiś zabieg wyszczuplajacy. Chcę więc zapytać czy znacie jakiś konkretny skuteczny i z jakimi kosztami trzeba się liczyć.
otylka

Re: Dobry zabieg wyszczuplający

Postprzez PodgórskiDomUrody » 05 Sty 2017, 14:33

Bardzo skuteczny w walce z nadprogramowymi centymetrami i niepotrzebną warstwą tłuszczu jest zabieg z wykorzystaniem technologii endermolift. Jest to masaż wykonywany pod ciśnieniem, który - mówiąc w dużym uproszczeniu - przyczynia się do zamiany tłuszczu w energię, która pobudza metabolizm, a przez to spala tkankę tłuszczową. W Podgórskim Domu Urody w Krakowie wykonujemy endermologię przy pomocy innowacyjnego i zupełnie bezpiecznego urządzenia LPG Integral 2, wyposażonego w unikalne rolki masujące. Cena zabiegu różni się w zależności od konkretnej partii ciała. Zależy też od tego, czy klientka decyduje się na zabieg klasyczny czy ekspresowy. Szczegóły możesz znaleźć na naszej stronie internetowej: http://www.podgorskidomurody.pl/endermologia-krakow/.
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez optymisstyczna » 09 Sty 2017, 09:04

Moja przyjaciółka miała robioną endermologię tylko że na szyję bo jej się tam jakieś zmarszczki porobiły i nie estetycznie to wyglądało. Bardzo zadowolona była, tylko kobieta co ją obsługiwała mówiła że najlepiej taki zabieg powtarzać co jakiś czas, że to nie na wieczność
optymisstyczna

Postprzez Tysia » 09 Sty 2017, 09:44

Mi tak czy inaczej wydaje się, że najlepsza jest i tak dobra dieta oraz rozsądne ćwiczenia. Próbuj do skutku. ;)
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez PodgórskiDomUrody » 10 Sty 2017, 11:18

To prawda, dla uzyskania lepszych i dłuższych rezultatów dobrze jest powtarzać zabieg mniej więcej raz na miesiąc. Nasz salon oferuje promocyjne pakiety, w których cena pojedynczego zabiegu jest tańsza, a dodatkowym bonusem z zakupu takiego pakietu jest stały rabat na zabiegi podtrzymujące. W razie pytań lub zainteresowania naszymi usługami zapraszam do kontaktu.
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez otylka » 12 Sty 2017, 16:08

Dzięki za te informacje, poczytam sobie o tym, przeliczę budżet i pogadam z mężem ;)
otylka

Postprzez olenka90 » 22 Lut 2017, 11:30

A słyszałyście o zabiegach falą uderzeniową? To naprawdę świetna metoda na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Tutaj dowiecie się więcej o całym zabiegu http://www.imeso.pl/produkt/urzadzenia-wave/zimmer-z-wave-pro---urzadzenie-do-terapii-fala-uderzeniowa.html Zabiegi wykonywane falami radialnymi są bardzo skuteczne i pozwalają na szybkie pozbycie się tłuszczu i cellulitu. Zabieg wpływa również na odnawianie się komórek i wzmocnienie jędrności skóry.
olenka90

Miejscowość: Lesko

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości