Dobry zabieg wyszczuplający

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Dobry zabieg wyszczuplający

Postprzez arlett » 28 Wrz 2017, 10:59

Daj sobie spokój z zabiegami wyszczuplającymi. Zobacz sobie lepiej rowery stylowe i pomyśl o rowerze dla siebie. Ja dzięki jeździe na rowerze 4 razy w tygodniu schudłam 25 kilogramów. Naprawdę ruch i zdrowa, racjonalna dieta wystarczy by zrzucic nadprogramowe kilogramy.
arlett

Postprzez Niunia92 » 29 Wrz 2017, 13:42

Dla mnie najlepsze zabiegi tego typu oferują w klinice http://bienkowscyclinic.pl/. Ja zaczęłam właśnie serie zabiegów na nogi i brzuch. Mają za zadanie wyszczuplić i ujędrnić skórę. Powiem szczerze, że efekt przerósł moje oczekiwania. Pani Doktor Bieńkowska bardzo dobra specjalistka i ma podejście do klienta, można poczuć się zrelaksowanym.
Niunia92

Postprzez migotka89 » 01 Paź 2017, 20:34

Ja generalnie szukacie fajnych zabiegów w spa, to zobaczcie sobie ofertę hotelu Unitral http://www.unitral.pl/ ;)
migotka89

Postprzez ewelinka » 05 Paź 2017, 00:01

Ja wręcz uwielbiam raz na jakiś czas wybrać się do dobrego spa. Tak żeby się trochę zrelaksować i naładować baterie na kolejne tygodnie :D A z różnych spa, w których byłam, to najbardziej do gustu przypadło mi to w hotelu Grand Lubicz w Ustce. Mają tam naprawdę sporo tych zabiegów, jeszcze wszystkich nie zdążyłam przetestować :D Ale możecie sobie na ich stronie zobaczyć jaka jest oferta: http://www.grandlubicz.pl/ Teraz na jesień to idealne rozwiązanie jak jest tak szaro i buro
ewelinka

Postprzez metko » 09 Paź 2017, 09:53

Ja swoją tkankę tłuszczową usunęłam w klinice Medbeauty, w końcu nie mam cellulitu i jestem szczęśliwa... bo juz żądna dieta nie pomagałą
metko

Postprzez KolagenColway_com » 10 Paź 2017, 07:24

Dziewczyny dla mnie tego typu zabieg to ostateczność, ponieważ jestem zdania że można pozbyć się nadmiaru kg w inny sposób, zarówno po przez aktywność fizyczną i trening jak dietę, od tego trzeba zacząć.
KolagenColway_com

Postprzez kesi » 31 Paź 2017, 10:13

Masz rację, ale rzecz w tym że to wymaga czasu i chęci. Nie przeczę że powinnam więcej uprawiać sportów, ale w tym momencie nie mogę złapać wolnej chwili, a jednak zależy mi na ładnym wyglądzie. Dlatego zdecydowałam się na zabieg kriolipolizy w warszawskim CM Arnica. Bardzo fajna sprawa, bo w prosty sposób pozbyłam się nadmiaru tłuszczyku z brzuszka i boczków
kesi

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości