Dobry zabieg wyszczuplający

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Dobry zabieg wyszczuplający

Postprzez Lagenko » 26 Lip 2017, 06:25

Jeżeli chodzi o wczasy odchudzające tak jak kilka postów wyżej, to uważam iż na pewno warto spróbować, aczkolwiek też nie można nastawiać się na natychmiastowe efekty, ponieważ odchudzanie jest procesem długofalowym. Postawmy na racjonalna dietę oraz systematyczny trening, wtedy na pewno osiągniemy sukces.
Lagenko

Postprzez Madzia123 » 17 Sie 2017, 22:14

Moim zdaniem najlepszym sposobem będzie odpowiednia dieta i ćwiczenia
Madzia123

Postprzez mucha » 20 Sie 2017, 09:14

ja też zawsze byłam i jestem za naturalnymi metodami odchudzania, ale przyznam że troszeczkę poszerzyły mi się horyzonty jeśli chodzi o zabiegi. Moja kuzynka od dzieciństwa walczy z bardzo dużą nadwagą. Dodatkowo ma tarczycę ;/ dziewczyna ma 27 lat i waży 110kg ;/ a najgorsza w tym wszystkim jest nieudolna walka, ciągłe porazki bo korzystała z pomocy wielu dietetyków i z tego co opowiadał stosowała się do diety. Rezultat po kilku mscach był zawsze taki sam ;/ ostatecznie na koniec ubiegłego roku zdecydowała się na zabieg w wyszczuplający metodą fal dźwiękowych. Ona robiła w Klinice Beauty Skin w Warszawie. Wróciła odnowiona i przede wszystkim uśmiechnięta, pełna nadziei i wiary że wreszcie się uda!
mucha

Postprzez Miki » 29 Sie 2017, 08:29

Sądzę że kluczem do sukcesu jest odpowiednio dobrana dieta oraz masa ćwiczeń
Miki

Postprzez wygibaska » 07 Wrz 2017, 17:32

Jak dla mnie zabieg wyszczuplający, to odpowiednia dieta i sporo aktywności fizycznej, różnego rodzaju ćwiczenia. Bardzo przydatna w takim wypadku będzie łąweczka do ćwiczeń, tutaj znalazłam kilka cennych porad jak odpowiednio dobrać takową ławeczkę https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jaka ... psza/4386/ Ławeczka do ćwiczeń jest wszechstronna, wiele partii mięśni można na niej ćwiczyć.
wygibaska

Postprzez dusia » 25 Wrz 2017, 05:44

Myślę, że wszystko da się osiągnąć :) Ja staram się regularnie jeść i ćwiczyć i efekty widać, choć wiadomo, że pewnych defektów ( jak cellulit ) nie da się tak szybko wyeliminować. Dużo ćwiczę i zdrowo się odżywiam. Ale też koleżanka poleciła mi wykonanie dodatkowo zabiegu Laser Shape w Warszawie w klinice http://www.preibisz.com/zabiegi/laser-shape/ . Czytałam o nim sporo i podobno wyszczupla i ujędrnia ciało , redukuje cellulit i ogólnie tkankę tłuszczową . Czy któraś z Was go miała i podzieli się opinią ? W tej klinice mają teraz promocję urodzinową więc mogłabym zaoszczędzić troszkę kasy :)
dusia

Postprzez śmieszkaa » 26 Wrz 2017, 16:43

Ja korzystam z zabiegów wyszczuplających i uważam, że nie ma w tym nic złego. W klinice http://bienkowscyclinic.pl/ zaproponowali mi terapię SCIZER. Jest to to najnowsza i najsilniejsza odsłona medycznej technologii skoncentrowanych ultradźwięków a efekty są trwałe, naturalne i równomierne.
śmieszkaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości