dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu

Postprzez dusia » 12 Lut 2018, 17:48

Jak w temacie, czy ktoś z Was może polecić jakiś sprawdzony gabinet kosmetyczny we Wrocławiu ? niedawno sie tu przeprowadziłam i chciałabym trafić w dobre i sprawdzone miejsce :) Z góry dzieki za pomoc :)
dusia

Re: dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu

Postprzez dankalol » 15 Lut 2018, 06:59

Ja tez od jakiegoś czasu rozglądam się za takim dobrym miejscem. szukałam informacji w sieci, pytałam wśród znajomych na uczelni i okazało się, że duża ich część poleca salon COCO-TIME na ul.Trawowej 53A. Sama jeszcze tam nie byłam ale zamierzam wybrać się na manicure żeby wybadać teren :)
dankalol

Postprzez evelajna » 19 Lut 2018, 12:19

Ja chodzę do COCO-TIME od jakiegoś czasu i chyba zagoszczę tam na stałe :) Robiłam u nich niedawno depilację laserową i jestem zachwycona efektami ( dlaczego wcześniej męczyłam się z maszynkami ?? ). Fajna atmosfera, doświadczone kosmetyczki no i cenowo wygląda to bardzo rozsądnie.
evelajna

Postprzez dusia » 21 Lut 2018, 13:50

dzięki dziewczyny za opinie. No właśnie ja też myślę przede wszystkim o depilacji laserowej. Wiosna tuż tuż ( mam nadzieję ;p ) i fajnie byłoby się na ten czas już powoli przygotowywać. Takie zabiegi są w ogóle bezpieczne ? Bo różne opinie słyszałam i z tego co wiem to jest kilka przeciwwskazań.
dusia

Postprzez evelajna » 22 Lut 2018, 10:38

No teraz jest bardzo dobry czas na takie zabiegi więc ja bym się nawet nie zastanawiała. Co do przeciwwskazań to na pewno jakieś są ale przed zabiegiem kosmetyczka przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad właśnie po to by wszystkie takie zagrożenia wyeliminować. Nie martw się kwestiami bezpieczeństwa, na pewno wszystko będzie ok a efekty są tego warte :)
evelajna

Postprzez czekoladowa » 26 Lut 2018, 12:02

Ja akurat mam szczęście jeżeli chodzi o dobry salon kosmetyczny. Wprawdzie http://www.goodtimedayspa.eu/ jest w Poznaniu, ale nawet spora odległość nie jest w stanie powstrzymać mnie przed przyjazdem do niego i skorzystania z wysokiej klasy zabiegów. Już zapisałam się na depilację http://www.goodtimedayspa.eu/oferta#n-o ... rem-vectus
Dowiedziałam się że po tym laserze można na zawsze zapomnieć o depilacji. Oby to była prawda :D
czekoladowa

Postprzez Beauty-vital.pl » 26 Lut 2018, 12:28

Nie wiem jak we Wrocławiu, ale jeżeli chodzi o dobry salon kosmetyczny w Pile, to zapraszamy do nas, szczegółów dowiecie się na stronie, w razie pytań służymy swoją pomocą na forum :)
Beauty-vital.pl

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość