Dobry fotograf

Ślub, wesele, chrzciny, urodziny, uroczystości, imprezy, itd.,

Re: Dobry fotograf

Postprzez gorka89y » 27 Wrz 2018, 20:08

Odpowiedni fotografik to najważniejsze. Jeżeli wyszukujesz tego gatunku speca to promuję pewnego fotografa z Jeżyc. SuperFoto.eu to salon, jaki jest podziwiany przez nabywców. Doceń, że fotografia to szczególna dar na całe życie. Najsolidniejszy w branży fachowiec.
gorka89y

Postprzez Alina083 » 06 Lis 2018, 16:19

Również uważam, że dobry fotograf na wesele jest niezbędny. Tylko wtedy macie pewność, że Wasz fotoreportaż ślubny będzie piękny i klimatyczny. Zawsze trzeba się zapoznać z portfolio rozważanego fotografa żeby sprawdzić czy macie podobną wizję i czy pasuje Ci jego styl. I oczywiście, zawsze trzeba mu powiedzieć czego dokładnie oczekujecie, jakie zdjęcia chcecie uzyskać oraz zapytać czy w cenie jest również sesja poślubna w plenerze. Doby fotograf podpowie Wam wszystko krok po kroku, bo bywa na weselu praktycznie co tydzień :)
Alina083

Postprzez Barbasia » 15 Lis 2018, 12:32

Zależy też kto skąd jest. Jeśli przykładowo ktoś jest z Krakowa to zdecydowanie najbardziej polecam studio Fotopress55. Robią idealne zdjęcia w niskich cenach, więc każdy na pewno będzie zadowolony.
Awatar użytkownika
Barbasia

Postprzez Mermagda0 » 16 Lis 2018, 15:47

I jak wasze poszukiwania? Ja juz mam jednego fotografa na oku z którym wiąże bardzo poważne nadzieje :D zastanawiam się nad fotografem na ślub http://www.miloscwobrazie.pl Słyszałam dużo pozytywnych opinii a też wystarczy pooglądać zdjęcia i już się będzie wiedziało czego można się spodziewac.
Mermagda0

Postprzez Queash » 19 Lis 2018, 14:46

A może dobrze byłoby zainwestować w jakies profesjonalne wideofilmowanie Warszawa? Z tego co wiem od znajomych to Vision Studio oferuje bardzo dobrej jakości usługi z tego zakresu. Sporo moich znajomych ich poleca, więc może warto się zainteresować współpracą z nimi?
Queash

Poprzednia

Wróć do Uroczystości, imprezy, życie towarzyskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości