Dobre kremy do twarzy

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Dobre kremy do twarzy

Postprzez adik356 » 14 Lis 2017, 11:09

Cześć. Moja skóra na twarzy jest bardzo delikatna. Większość kremów ją podrażnia, a utrzymanie prawidłowego poziomu nawilżenia graniczy z cudem. Testowałam różne kremy i nadal nie znalazłam idealnego. Może Wy macie jakieś sprawdzone produkty -kremy do twarzy, które są faktycznie dobre i które warto wypróbować? Z góry dzięki za info.
adik356

Re: Dobre kremy do twarzy

Postprzez wiola438 » 16 Lis 2017, 10:38

Dla mnie jeśli chodzi o kremy nawilżające jest ten http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/kremy/hydra-complex-dermo-moisturizing-cream.html od Eldan Cosmetics. Jak mało który - sprawdza się w moim przypadku. A mam prawdopodobnie skórę podobną dp Twojej. W składzie ma m.in. olejek ze słodkich migdałów, masło shea i pantenol. Wszystko co potrzebne, by utrzymać skórę w dobrej kondycji.
wiola438

Postprzez klamka » 17 Lis 2017, 10:20

Natomiast ja z czystym sercem mogę polecić Ci kosmetyki z https://pl.oriflame.com/ - zarówno jezeli chodzi o kremy do twarzy, balasamy do ciała, czy nawet kosmetyki do makijażu. Posiadają naprawdę szeroką ofertę, więc każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od wymagań. Nie są drogie, a ich jakość naprawdę jest pierwszorzędna. Powinny Ci się spodobać.
klamka

Postprzez Lilay.pl » 19 Lis 2017, 09:57

Jeżeli chodzi o dobre i skuteczne kremy do pielęgnacji twarzy, to ja mogę polecić
https://lilay.pl/kategoria/kobieta/anti ... -dla-skory
Lilay.pl

Postprzez Tosca » 20 Lis 2017, 10:13

Ja mogę polecić to, po co sama sięgam czyli niskocząsteczkowy hialuron w kremie Forlle'd. Działa przeciwstarzeniowo, dobrze nawilża, wzmacnia strukturę skóry i naprawdę jestem zadowolona z efektów po dwóch miesiącach stosowania. :)
Tosca

Postprzez kejti83 » 20 Lis 2017, 10:34

Ten HYDRA COMPLEX DERMO MOISTURIZING CREAM od Eldan COsmetics jest mega. Miałam wątpliwości co wybrać, ale moja kosmetyczka podsunęła mi właśnie konkretnie ten krem. I powiem szczerze, że sprawdza się jak mało który. Więc z czystym sumieniem mogę polecić.
kejti83

Postprzez adik356 » 22 Lis 2017, 09:23

Dzięki za wskazówki. W takim razie teraz zdecyduję się na ten z Eldan Cosmetics, a potem zobaczymy. Mam nadzieję, że dla mnie też będzie to odpowiedni produkt. Jeśli u Was się sprawdził to liczę, że u mnie też będzie ok :)
adik356

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość