Dobre kremy do twarzy

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Dobre kremy do twarzy

Postprzez justi » 26 Lis 2017, 09:47

Bardzo dobrym nowym kremem do twarzy przy cerze mieszanej, tłustej, również wrażliwej jest krem nawilżająco-detoksykujący carbo detox z białym węglem bielendy. Dokładnie oczyszcza skórę z toksyn, zwęża pory, redukuje poziom sebum, zapobiega powstawaniu wyprysków, ładnie matuje i odtłuszcza błyszczącą cerę, optymalnie nawilża.
justi

Postprzez evelajna » 20 Gru 2017, 07:15

to fakt eldan cosmetics ma dobrej jakości kremy z bardzo naturalnym składem. U mnie numerem 1 jest krem Idractive Moisture Daily Protection - nawilżająco-ochronny, stosuję codziennie rano jako bazę pod makijaż. Skóra jest dobrze nawodniona w ciągu dnia i nie ,,wysycha" jak po innych drogeryjnych kremach :)
evelajna

Postprzez dusia » 20 Gru 2017, 11:09

evelajna ja też lubie eldan cosmetics ale szukam raczej wśród produktów do cery trądzikowej bo mimo 3 lat na karku wciąż mam z tym problem ;/ generalnie najczęściej sięgam po krem Idrapure Oil Free Hydrating. Też ma bardzo dobry skład - wyciąg z grasicy czy ekstrakt z szałwii, nie zatyka porów i działa odkażająco i przeciwbakteryjnie.
dusia

Postprzez migotka89 » 21 Gru 2017, 21:37

Też mam suchą i dodatkowo bardzo wrażliwą skórę na twarzy ale na szczęście znalazłam krem, który sprostał moim wymaganiom- krem z ekstraktem z róży i zamówiłam go ze Skarbca Natury, mają tam mnóstwo kremów także warto poszukać
migotka89

Postprzez agnieszka55 » 22 Gru 2017, 22:50

Jeżeli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji twarzy dla mężczyzn, to tutaj można dowiedzieć się więcej na ten temat https://www.amfora.pl/wiadomosc/biother ... inie/3059/ Aby dobrać dla swojego faceta jak najlepszą opcje.
agnieszka55

Postprzez metko » 24 Gru 2017, 15:09

świetnym kremem (ale tylko pod oczy) jest krem https://remescar.pl/ Poleciła mi go pani w aptece, bo już nic mi nie pomagało na moje ogromne sliwkowate cienie, a ten krem to cudotwórca... już po kilku minutach, cienie schodzą i co najważniejsze - nie muszę używać tyle korektora pod oczy <3
metko

Postprzez ilhiaana » 04 Sty 2018, 09:22

W mojej kosmetyczne zawsze musi być miejsc na rozświetlacz. Część kobiet wzbrania się przed użyciem rozświetlacza w obawie, że efekt jego użycia może okazać się przerysowany, twarz będzie się nienaturalnie świecić, a one będą wyglądać śmiesznie. Oczywiście, niewłaściwe dobranie koloru rozświetlacza do twarzy, a także nieumiejętne jego nałożenie może właśnie tak się skończyć. Ale nie musi. Wystarczy odrobina wiedzy, mały trening i dobry kosmetyk. Zajrzyjcie na stronę http://www.ezebra.pl/Rozswietlacz-do-twarzy-absolutny-must-have-damskiej-kosmetyczki-blog-pol-1494495941.html
ilhiaana

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości