dobra dieta?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: dobra dieta?

Postprzez Tysia » 17 Paź 2016, 12:09

A co sądzieicie o diecie dobieranej zgodnie z grupą krwi?
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez Sylwianaa » 20 Paź 2016, 20:48

hmm ja kiedyś patrzyłam na to, jakie produkty są dobre dla mnie pod kątem grupy krwi. Szczerze mówiąc żadne mi nie podeszły bo wychodzi, że powinnam jeść same warzywa a ja jestem "mięsna" . Zresztą, chyba i tak taka dieta nie spowoduje chudnięcia ;/ Jeśli chodzi dietę na odchudzanie to od kilku tygodni stosuję koktajle Herbalife http://www.sklepdiety.pl/sklep_kategori ... alife.html . Szybko zauważyłam pierwsze efekty - w zasadzie po 3 tyg spodnie zrobiły się luźniejsze :) Dieta jest prosta i przyjemna - wystarczy zgodnie z rozpiską stosowac koktajle, które łatwo się przygotowuje. Na stronie sklepu, w którym kupuję koktajle jest możliwość skontaktowania się z dietetykiem, który wszystko wytłumaczy i zaproponuje najlepszą opcję. Ja dodatkowo skorzystałam z analizy składu ciała :) Jeśli szukacie diety, która jest skuteczna i nie wymaga wielu poświęceń to Herbalife jest właśnie dla Was :)
Sylwianaa

Postprzez Tysia » 21 Paź 2016, 09:59

W sumie całkiem sprytne rozwiązanie, które z pewnością warte jest wypróbowania. Jak znajdę trochę więcej wolnego czasu w ciągu dnia, to z pewnością więcej poczytam na ten temat. Dzięki za odpowiedź! :P
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez silva » 22 Paź 2016, 20:05

Ja też co nieco czytałam o diecie zgodnej z grupą krwi. W moim przypadku również wielu zalecanych produktów nie lubię. ALe temat ciekawy, interesuje mnie czy faktycznie taka dieta jest w sanie zdziałać coś dla naszego zdrowia?
silva

Postprzez luca185 » 13 Lis 2016, 15:38

Dobra dieta to dobrze zaplanowany jadłospis. Wiele takich wyzwań kończy się porażką, a więc warto dobrze do tego się zabrać. Jak nie macie pomysłu to zerknijcie na: https://www.przepisy.pl/magazyn/dieta15 ... jadlospisu . Wiele osób poddaje się, a to jednak trzeba walczyć. Wiele tam przepisów znajdziecie ciekawych, które można wykorzystać w diecie.
luca185

Postprzez fiona45 » 11 Lut 2017, 15:22

A czy w diecie pijecie takie energetyki na bazie zielonej herbaty jak ten: http://herbapol.com.pl/produkty/spozywcze/green-up . Smakuje pysznie, do tego działa pobudzająco, ale czy nie szkodzi naszej diecie? Co o takim energetykach sądzicie?
fiona45

Postprzez adas1995 » 20 Lut 2017, 17:38

Zdrowie odżywianie polepsza wszystko , złe nawyki żywieniowe ( których większość z nas jest nieświadoma ) zaburzają funkcjonowanie naszego organizmu w każdym aspekcie .
adas1995

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości