dobra dieta?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: dobra dieta?

Postprzez mucha » 30 Wrz 2017, 13:22

kazdy zn nas jest inny i zmaga sie z innymi uwarunkowaniami jesli chodzi o organizm. ja w tej chwili skonczylam juz z jakimikolwiek wymyslami dietetycznymi i zdecydowałam sie na wspolprace z dietetykiem. na poaczatku pracujemy nad moja przemiana materii, bo jak uslyszal o moich podbojach dietetycznych to zlapal sie za glowe ;d zaczynam od kuracji dicopeg 10g zeby sie calkowicie oczyscic i zaczynac zdrowe odzywianie "z czysta kartką" :)
mucha

Postprzez Kitkux » 15 Lis 2017, 16:49

Jak dla mnie to chyba Dieta Dunkana jest bardzo skuteczna.
Kitkux

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Roma » 06 Gru 2017, 20:31

Dobra dieta to dieta wartościowa,na której nie czujemy się głodni,dobrana do naszych preferencji żywieniowych, smakowych i zdrowotnych.
Niestety w obecnych czasach nie mam zbyt wiele czasu na zastanawianie się czy jemy zdrowo,czy nasze danie jest pełnowartościowe,byleby nam smakowało.Warto jednak od czasu do czasu się nad tym zastanowić,a może nam w tym pomóc firma zajmująca się cateringiem dietetycznym https://nutridieta.pl/dabrowa-gornicza- ... gorniczej/
Oferuje swoim klientom posiłki najwyższej jakości dostarczane w umówione miejsce kilka razy dziennie.Dzięki temu nauczymy się jak swoje dania komponować,jak sprawić by nie tylko smakowały ale też były zdrowe.
Roma

Postprzez SaraOhara » 07 Gru 2017, 18:20

Ja kiedys czytalam ze posilki bezglutenowe tak dzialaja :D Postanowilismy z mezem sprobowac i zaczelismy jesc posilki bezglutenowe i ekologiczne. Czasem gotujemy sami czasem zamawiamy w macro bios barze zalezy czy mamy czas... poprawe widze duza.. a i organizm lepiej s\wydolny przy zdrowym jedzeniu :D
SaraOhara

Postprzez martusiamarta » 12 Gru 2017, 15:54

istnieje taka dieta?
Witam, polecam Witamina C
martusiamarta

Postprzez MeegZed » 01 Sty 2018, 21:09

Może znajdą się tutaj mamusie, którym polecam wypróbowaną przeze mnie dietę. Jest to dieta mamy karmiącej jak wiecie my mamusie, które karmią swoje małe perełki nie możemy wszystkiego jeść i musimy uważać na niektóre pokarmy, które mogą je uczulić. Pamiętajcie, że dobra dieta to taka, która nam służy ;)
Potrzebujesz motywacji w walce o idealną sylwetkę? Znajdziesz je tutaj: http://moje-odchudzanie.net.pl/
Awatar użytkownika
MeegZed

Poprzednia

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości