Do diety białko?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Do diety białko?

Postprzez kejti83 » 21 Cze 2017, 11:47

Samodzielne "kombinowanie" w diecie, bez odpowiedniej wiedzy, może się kiepsko skończyć. W sumie nie wiem czemu ludzie tak kombinują zamiast oddać się w ręce specjalistów. Tutaj http://wswietnejformie.pl/trening-personalny/ masz namiary na trenera personalnego. Myślę, że taka osoba podpowie Ci nie tylko co jak ćwiczyć, ale i co jeść.
kejti83

Postprzez ruslanamickiewicz1 » 23 Cze 2017, 04:51

Ja też zacząłAm stosować odżywki na masę. :D
Pijam herbatę, ale nie sprawia mi to przyjemności. Nie myślę o niej ciepło i nie czekam z niecierpliwością na kubek wonnej, gorącej herbaty z rana.
przeczytaj więcej
ruslanamickiewicz1

Postprzez miringg » 26 Cze 2017, 12:12

Warto wszelkie odzywki dobrze mieszać. DObry sposobem jest zakup shakera od firmy promixx
miringg

Postprzez fitellinka » 02 Maj 2018, 20:35

Lepiej zamówić sobie wlaśnie dopasowany do Ciebie indywidualnie plan dietetyczny online czy plan suplementacji online - trener doradzi Ci jakie proporcje i jakie suplementy będą dla Ciebie najlepsze.
Dieta Katowice urozmaicona i zdrowa rozpiska dietetyczna Katowice
fitellinka

Postprzez kulturystka » 06 Cze 2018, 13:23

Masz rację, czasami ciężko jest dostarczyć odpowiednią ilość białka tylko z dietą. Ja osobiście spożywam odżywki białkowe, ale tylko w dni treningowe, kiedy to zapotrzebowanie jest większe. Wybrałam Hydro Whey firmy Nutrend, bo wydaje mi się, że hydrolizat jest najlepszym źródłem wysoce przyswajalnego i pełnowartościowego białka. Możesz sobie poczytać na temat tej odżywki, ogólnie jest polecana przez wielu sportowców.
kulturystka

Postprzez bodybuilderka » 06 Cze 2018, 15:58

Ja kiedyś stosowałam białko, później jednak zainteresowała mnie glutamina. Sklep w którym zawsze kupuję suplementy polecił mi tego typu produkt firmy Ostrovit i powiem wam, że o wiele bardziej przełożył się on na wzrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej, niż wcześniejsze odżywki białkowe ;)
bodybuilderka

Postprzez marzenka.kwiat » 25 Cze 2018, 08:51

ja podczas diety piłam mieszanki oczyszczające i ocet jabłkowy z wodą ! dziennie 4 jajka, jabłka, pieczywo razowe, pomidory, twaróg. Tym sposobem w miesiąc udało mi się zrzucić 18 kg. Powodzenia dziewczyny
https://od-natury.pl/oczyszczaj%C4%85ca-3
marzenka.kwiat

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość