dieta z dostawa do domu

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: dieta z dostawa do domu

Postprzez marek20 » 03 Lut 2015, 21:16

jeśli kogoś stać na takie coś to bardzo fajna sprawa
marek20

Miejscowość: szczecin

Postprzez Jagodowo » 10 Sie 2015, 16:55

Często czytam na różnych portalach, że różne gwiazdy właśnie taką dietę mają i że firmy i takie pudełeczka z jedzeniem na cały dzień przywożą. To jest bardzo fajna sprawa tylko kogo na to stać? Jest to drogie rozwiązanie niestety. Ja z takich fitbox-ów do domu nie korzystałam nigdy, ale jakby mnie było kiedyś stać to bardzo bym chciała. Na pewno wtedy ma się zbilansowaną dietę i wszystkie potrzebne składniki, a tak w biegu u siebie w domu to często się kupuje ciągle te same produkty i je na szybko byle co. Chociaż ja teraz jak się odchudzam to staram się kupować zróżnicowane i same zdrowe i chude rzeczy, ale wiadomo jak to jest jak się ciągle nie ma czasu :P
Najlepsze materace lateksowe – blog z opiniami i poradami dotyczącymi materaców :)
Jagodowo

Postprzez frandal90 » 23 Wrz 2015, 14:06

Testowaliśmy w domu, akurat nie z tej firmy tylko z innej i rozwiązanie jest bardzo spoko. Przede wszystkim duża oszczędność czasu bo nie trzeba robić zakupów, zmywać, myśleć o jedzeniu.
frandal90

Postprzez Tysia » 23 Wrz 2015, 14:32

A ile kosztuje taka usługa?
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez Cyjanka » 14 Mar 2016, 08:41

Cennik znajdziesz na przykład na stronie http://catering-dieta.pl. Jest tam kilka wariantów menu i cen więc myślę, że każdy może wybrać to na co go stać. Myślę, że 36zł za trzy posiłki to nie jest dużo. Tym bardziej, że za sam obiad na mieście można wydać więcej ;) Poza tym można określić ile chcemy kalorii i jakiego rodzaju dietę. Można też wykluczyć produkty, których nie lubimy. Ja zamawiałam wariant 3posiłkowy do pracy i pamiętam, że potrawy były bardzo smaczne i zróżnicowane. Teraz jestem na urlopie macierzyńskim więc gotuję sama w domu.
Awatar użytkownika
Cyjanka

Postprzez szyszka456 » 20 Lip 2017, 09:30

Moim zdaniem fajne rozwiązanie dla osób, które pracują cały czas i nie mają na to czasu. Ale nie raz nie wiele trzeba, aby zrobić coś pysznego. Ja ostatnio robiłam pyszny makaron z pomidorami z przepisu na: https://przepisy.pl/przepis/makaron-z-s ... pomidorami i są one naprawdę godne uwagi. Dużo ciekawych przepisów, które nie wychodzą znów tak kosztownie jak by się wydawało.
szyszka456

Postprzez Lala54 » 27 Lip 2017, 07:52

Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób pracujących i zabieganych aby odżywiać się zdrowo.
Lala54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości