dieta z dostawa do domu

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: dieta z dostawa do domu

Postprzez domi » 24 Sie 2017, 10:20

ciekawa jestem ceny :)
Awatar użytkownika
domi

Postprzez silva » 24 Sie 2017, 22:06

Sama przygotowuję zdrowe posiłki, przy okazji mogę poeksperymentować w kuchni:)
silva

Postprzez rabeka » 28 Sie 2017, 09:14

Też się zastanawiam nad taką opcję, generalnie lubię gotować ale rzeczywiście jest to okazją żeby oszczędzić trochę czasu i zrzucić parę kilo .Czy ktoś zamawiał z tej strony http://catering-pozywny.pl/ ? Jest to faktycznie nieco droższe rozwiązanie więc nie chce ryzykować.
rabeka

Postprzez naomi15 » 31 Sie 2017, 13:29

Próbowałam wielu diet pudełkowych, około 7 różnych firm podejrzewam. Niestety z każdą było coś nie tak, jednak przywoziła o 3 w nocy i od tej pory jak zadzwonił brzęczek że ktoś wpisał kod nie mogła spać, inni mieli nieświeże owoce, kolejni pomimo wykluczeń w mojej diecie non stop się mylili i dawali mi wykluczone produkty, kolejny był mega drogi a jedzenie pomimo że ciekawe to niedoprawione i nieapetyczne. W końcu zaczęłam sama gotować z jadłospisu który dostałam na lionfitness i jestem zadowolona. Wybieram zamienniki jak coś mi nie pasuje, gotuje obiady na dwa dni i wreszcie jem to co lubię i do tego chudnę :)
naomi15

Postprzez tori » 14 Wrz 2017, 15:14

Fajna opcja, szczególnie jeśli się nie ma czasu, a chciałoby się zdrowo odżywiać. ;)
tori

Postprzez mucha » 15 Wrz 2017, 14:45

no dokładnie - bardzo wygodne rozwiazanie. jestesmy tak zapracowani, ze nie mamy czasu na odliczanie kalorii i wymyslanie zdrowych posilkow. gdy wracam do domu jest juz 20 i naprawde nie mialabym sily na kombinowanie z jedzeniem na drugi dzien do pracy. ja zamawiam catering dietetyczny z macro bios bar. codziennie dowożą mi jedzenie w termosach przez trzymaja cieplo. i co istotne dania sa naprawde smaczne - tutaj przyklad menu na przyszly tydzien http://macrobiosbar.pl/menu/ widac w tym reke mistarza :) a tak powaznie to maja smak, nie sa jalowe jak wiekszosc tego typu jedzenia
mucha

Postprzez Izka3008 » 27 Wrz 2017, 21:26

Świetne rozwiązanie dla osób zabieganych czy po prostu nielubiących gotować- choć tak na prawdę dla każdego;) Ja zamawiam z WygodnejDiety i jestem z nich bardzo zadowolona. Smaczne jedzonko, zdrowe i syte a przede wszystkim urozmaicone;)
Izka3008

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości