dieta oczyszczajca - pomocy

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: dieta oczyszczajca - pomocy

Postprzez kaska33 » 21 Kwi 2018, 19:53

Ja nie wiem czy u mnie toksyny organizm wywala czy jakieś alergie pokarmowe ale bardzo mi się cera pogorszyła i włosy wypadają. Wydawało mi się że jem dobrze i piję dużo wody. Piję kawę na pewno za dużo ale starałam się też wody bardzo dużo pić. Zainteresował mnie ten Sylimarol70 bo myślę że mógłby pomóc jeśli rzeczywiście chodzi o toksyny w organizmie. Na razie robię wyniki badań.
kaska33

Postprzez tamara » 22 Kwi 2018, 07:51

Całkiem możliwe. Możesz sobie też zrobić testy alergiczne i pokarmowe. Mi cera się psuje jak jem za dużo glutenu. Zrób sobie też próby wątrobowe i morfologie. Będziesz mieć wyniki to będzie można cokolwiek powiedzieć. Uważaj na to co jesz.
tamara

Postprzez milka » 22 Kwi 2018, 08:03

Sylimarol70 wspiera wątrobę i działa oczyszczająco także spokojnie możesz go zacząć brać. Ale w między czasie zrób badania tak jak koleżanka radzi. Ja robie raz do roku całkowity przegląd organizmu. Trochę się nabiegam po specjalistach ale śpię spokojnie
milka

Postprzez truska » 22 Kwi 2018, 08:09

Pij jak najwiecej wody wypłucze ona toksyny. Nawet 4 litry dziennie. Poczytaj też jakie warzywa mogą mieć właściwości oczyszczające. Zioła pewnie też nie zaszkodzą np czystek. Pani w zielarskim też na pewno odpowiednio doradzi.
truska

Postprzez MimiKlub » 22 Kwi 2018, 16:42

Odnośnie diety to nie nic na szybko bo efektów będzie brak. Trzeba cwiczyc ale trzeba tez ustawic metabolizm zeby nie było efektu jojo. No i pozbyc sie zlych nawykow zywieniowych czyli jak najmniej chemii w jedzeniu a ja najwiecej naturalnych wspomagaczy jak imbir http://www.arbuziaki.pl/kuchnia-retro-n ... ascarpone/ Przepis dostajesz w gratisie :)
MimiKlub

Postprzez misi3k » 23 Kwi 2018, 05:29

hej,
na diecie oczyszczającej najlepiej pić soki, które samemu się robi, nie warto kupować sztucznych soków w sklepach. Polecam wam świetną wyciskarkę https://sklep.sokomedica.pl/product-pol ... D9900.html dzięki niej wasze soki będą bogate w witaminy! można na niej wyciskać owoce, warzywa i nie tylko. Polecam sok z szpinaku, marchwi, ogórka, selera naciowego i pomarańczy :)
misi3k

Postprzez Miki9 » 25 Kwi 2018, 16:33

Dzisiaj wszędzie jest tak dużo toksyn i szkodliwych związków, że szczerze mówić to wątpię, czy sama dieta wystarczy. Moim zdaniem lepiej byłoby zastosować coś silniejszego, na przykład kurację FIVREN. Słyszeliście o niej? Składa się ona z 3 etapów, podczas których nasze ciało zostaje uwolnione od toksyn i pasożytów. Kuracja jest idealna dla osób, które mają problemy trawienne, problemy koncentracją, wypryski na skórze, czy też odczuwają chroniczne zmęczenie i znużenie. Takie dogłębne oczyszczenie organizmu powinno pomóc przy takich dolegliwościach.
Miki9

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości